FORD Mustang Kabriolet Convertible I

FORD Mustang Kabriolet Convertible I (2015 - 2017)

FORD Mustang Kabriolet Convertible I

Generacja była produkowana od 2015 do 2017 roku. FORD Mustang Kabriolet Convertible I to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 233 do 310 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji FORD Mustang Kabriolet Convertible I wynosi od 317 do 421 KM. Silnik FORD Mustang Kabriolet Convertible I jest rzędowy lub układ v posiadający od 4 do 8 cylidrów o pojemności od 2300 do 4951 cm3. Na każdy cylinder w silniku FORD Mustang Kabriolet Convertible I przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy FORD Mustang Kabriolet Convertible I osiąga moment obrotowy od 434 do 530 Nm. FORD Mustang Kabriolet Convertible I posiada napęd tylny a typ paliwa na jaki jeździ FORD Mustang Kabriolet Convertible I to benzyna.

Średnie spalanie FORD Mustang Kabriolet Convertible I w zależności od wersji silnika, waha się od 9,8 do 12,0 l na 100km. Warto nadmienić, że FORD Mustang Kabriolet Convertible I posiada 2 drzwi, 4 siedzenia. Wymiary samochodu: 4784 mm długości, 1916 mm szerokości, 1394 mm wysokości.

Opinie o FORD Mustang Kabriolet Convertible I

Ocena ogólna:
(4 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników FORD Mustang Kabriolet Convertible I

Zdjęcia FORD Mustang Kabriolet Convertible I

FORD Mustang - Wiadomości

Ford Mustang Mach-E - jak wygląda na żywo? Mamy dla was zdjęcia i pierwsze wrażenia prosto z targów
Ford Mustang Mach-E to zdecydowanie premiera z Los Angeles, która wzbudza największe emocje. I w większości z was raczej te negatywne. Na targach zrobiłem dla was kilka zdjęć, żebyście mogli zobaczyć Mustanga Mach-E bez żadnych poprawek.

Elektryczny Ford Mustang Mach-E jest... SUV-em. Zagrozi Tesli Model X?
Gdy pojawiły się plotki o "elektrycznym Mustangu", wielu fanów motoryzacji wstrzymało na chwilę oddech. "Byle tego nie zepsuli...". Niektórzy podchodzili do tematu z zainteresowaniem - spodziewali się konkurenta Porsche Taycan. Tymczasem dostaliśmy elektrycznego SUV-a, który wizualnie bardziej przypomina Teslę Model X, anizeli kultowego Mustanga...

Ford Mustang Mach-E. Wyciek zdjęć i danych - prawdopodobnie znamy już ceny, moc, wersje oraz zasięg
Ford Mustang Mach-E zadebiutuje oficjalnie już 18 listopada podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles. Będzie to w pełni elektryczny SUV z charakterystycznym znaczkiem na marce. Ford z przytupem wkroczy w nową erę. [Aktualizacja] Po sporym wycieku zdjęć i danych mamy dla was dużo nowych informacji.