FORD Mustang Kabriolet

FORD Mustang Kabriolet

FORD Mustang Kabriolet

Model jest produkowany od roku 2015 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. FORD Mustang Kabriolet to klasa wyższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu FORD Mustang Kabriolet to od 165 400 do 235 810 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 213 do 331 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu FORD Mustang Kabriolet wynosi od 289 do 450 KM. Silnik FORD Mustang Kabriolet jest rzędowy lub układ v posiadający od 4 do 8 cylidrów o pojemności od 2261 do 4951 cm3. Na każdy cylinder w silniku FORD Mustang Kabriolet przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy FORD Mustang Kabriolet osiąga moment obrotowy od 434 do 530 Nm. FORD Mustang Kabriolet posiada napęd tylny a typ paliwa na jaki jeździ FORD Mustang Kabriolet to benzyna.

Średnie spalanie FORD Mustang Kabriolet w zależności od wersji silnika, waha się od 9,8 do 12,0 l na 100km. Warto nadmienić, że FORD Mustang Kabriolet posiada 2 drzwi, 4 siedzenia. Wymiary samochodu: 4784 mm długości, 1916 mm szerokości, 1394 mm wysokości.

Opinie o FORD Mustang Kabriolet

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje FORD Mustang Kabriolet

Zdjęcia FORD Mustang Kabriolet

FORD Mustang - Wiadomości

Ford Mustang Mach-E - jak wygląda na żywo? Mamy dla was zdjęcia i pierwsze wrażenia prosto z targów
Ford Mustang Mach-E to zdecydowanie premiera z Los Angeles, która wzbudza największe emocje. I w większości z was raczej te negatywne. Na targach zrobiłem dla was kilka zdjęć, żebyście mogli zobaczyć Mustanga Mach-E bez żadnych poprawek.

Elektryczny Ford Mustang Mach-E jest... SUV-em. Zagrozi Tesli Model X?
Gdy pojawiły się plotki o "elektrycznym Mustangu", wielu fanów motoryzacji wstrzymało na chwilę oddech. "Byle tego nie zepsuli...". Niektórzy podchodzili do tematu z zainteresowaniem - spodziewali się konkurenta Porsche Taycan. Tymczasem dostaliśmy elektrycznego SUV-a, który wizualnie bardziej przypomina Teslę Model X, anizeli kultowego Mustanga...

Ford Mustang Mach-E. Wyciek zdjęć i danych - prawdopodobnie znamy już ceny, moc, wersje oraz zasięg
Ford Mustang Mach-E zadebiutuje oficjalnie już 18 listopada podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles. Będzie to w pełni elektryczny SUV z charakterystycznym znaczkiem na marce. Ford z przytupem wkroczy w nową erę. [Aktualizacja] Po sporym wycieku zdjęć i danych mamy dla was dużo nowych informacji.