FORD Focus Kombi

FORD Focus Kombi

FORD Focus Kombi

Model jest produkowany od roku 1998 do dziś. W tym czasie powstało 7 generacji tego modelu. FORD Focus Kombi to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu FORD Focus Kombi to od 47 300 do 158 650 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 55 do 206 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu FORD Focus Kombi wynosi od 75 do 280 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 164 do 248 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 6,7 do 14,9 s. Silnik FORD Focus Kombi jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 2261 cm3. Na każdy cylinder w silniku FORD Focus Kombi przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy FORD Focus Kombi osiąga moment obrotowy od 123 do 400 Nm. FORD Focus Kombi posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ FORD Focus Kombi to benzyna, benzyna lub alkohol e85 lub diesel.

Średnie spalanie FORD Focus Kombi w zależności od wersji silnika, waha się od 3,8 do 8,7 l na 100km. Warto nadmienić, że FORD Focus Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1516 do 1653 litrów. Wymiary samochodu: od 4292 do 4668 mm długości, od 1702 do 1998 mm szerokości, od 1447 do 1505 mm wysokości.

Opinie o FORD Focus Kombi

Ocena ogólna:
(42 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje FORD Focus Kombi

Zdjęcia FORD Focus Kombi

FORD Focus - Wiadomości

Ford Focus Active Challenge. Znamy mistrzów Polski w kitesurfingu 2019!
W długi sierpniowy weekend w Pucku rozegrany został ostatni przystanek zawodów Ford Focus Active Challenge. Wyłoniono w nim mistrzów Polski w konkurencjach Freestyle i Formuła Kite Open, a także finalistów pucharu Polski w konkurencji Freestyle.

Ford Focus Active Challenge - Mistrzostwa Polski w kitesurfingu oraz wielki finał Pucharu Polski
Już w najbliższy długi weekend 15 - 18 sierpnia czołówka polskich kitesurferów spotka się na zawodach Ford Focus Active Challenge, aby powalczyć o tytuł Mistrza Polski i zwycięstwo w tegorocznym Pucharze Polski.

Opinie Moto.pl: Ford Focus ST 2.3 EcoBoost 280 KM - taki powinien być hothatch
Ford przyzwyczaił nas do tego, że tanecznym krokiem idzie z duchem czasu. Podczas gdy niektóre marki nie bardzo wiedzą, co począć ze swoją dotychczasową polityką w obecnym, bezlitosnym dla wysokich litraży świecie, Ford doskonale wie co robi. Pięciolitrowy Ford Mustang jest tego najlepszym dowodem. A teraz kompaktowy Focus ST dostał silnik z mniejszego amerykańskiego "rumaka".

Ford Focus Active Challenge. Rusza drugi etap zawodów
Już w ten weekend obędzie się już druga odsłona tegorocznych zawodów z cyklu Ford Focus Active Challenge. <br>Tym razem zawodniczki i zawodnicy spotkają się w Jastarni od strony Zatoki Puckiej, na kempingu Sun4Hel, gdzie będą rywalizować w trzech głównych konkurencjach: Freestyle'u, Twin Tip Racingu oraz Kite Foilu.

Nowy Ford Focus ST kombi - cennik 2019. Do wyboru dwa mocne silniki
Do Forda Focusa ST w wersji hatchback dołączyła właśnie jeszcze praktyczniejsza odmiana. Kompaktowe kombi będzie napędzane przez te same silniki - do wyboru mocna benzyna 2.3 i oszczędniejsza, ale słabsza propozycja wysokoprężna.