FORD Focus Kabriolet

FORD Focus Kabriolet

FORD Focus Kabriolet

Model był produkowany od 2007 do 2010 roku. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. FORD Focus Kabriolet to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 74 do 107 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu FORD Focus Kabriolet wynosi od 100 do 145 KM. Silnik FORD Focus Kabriolet jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1596 do 1999 cm3. Na każdy cylinder w silniku FORD Focus Kabriolet przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy FORD Focus Kabriolet osiąga moment obrotowy od 150 do 320 Nm. FORD Focus Kabriolet posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ FORD Focus Kabriolet to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że FORD Focus Kabriolet posiada 2 drzwi, 4 siedzenia a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 534 litrów. Wymiary samochodu: 4509 mm długości, 1834 mm szerokości, od 1448 do 1456 mm wysokości.

Opinie o FORD Focus Kabriolet

Ocena ogólna:
(49 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje FORD Focus Kabriolet

Zdjęcia FORD Focus Kabriolet

FORD Focus - Wiadomości

Nieoficjalnie. Miało być tak pięknie, a normy emisji postawią krzyżyk na Focusie RS?
Ford Focus RS to jeden z tych hot hatchy, do których pasuje nadużywane słowo "kultowy". Każda generacja budziła ogromne emocje. Tym bardziej smucą wieści o ogromnym znaku zapytania przy najnowszym Focusie RS.

Ford Focus III - opinie i typowe usterki
Oferowany przez 8 lat Ford Focus III jest jednym z lepszych kompaktów na rynku wtórnym, lecz posiada swoje mankamenty. Dlatego warto wiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie i jaką wybrać wersję silnikową?

Opinie Moto.pl: Ford Focus ST 2.3 EcoBoost 280 KM - taki powinien być hothatch
Ford przyzwyczaił nas do tego, że tanecznym krokiem idzie z duchem czasu. Podczas gdy niektóre marki nie bardzo wiedzą, co począć ze swoją dotychczasową polityką w obecnym, bezlitosnym dla wysokich litraży świecie, Ford doskonale wie co robi. Pięciolitrowy Ford Mustang jest tego najlepszym dowodem. A teraz kompaktowy Focus ST dostał silnik z mniejszego amerykańskiego "rumaka".

Studio Biznes, odc. 20. Dzisiaj sprawdziliśmy 280-konnego Forda Focusa ST
Benzynowy silnik 2.3, 280 KM mocy, napęd na przód, szpera i 5,7 s do setki - jak jeździ nowy Ford Focus ST? Tomasz Korniejew, redaktor naczelny Moto.pl, sprawdził to w motoryzacyjnej części dzisiejszego Studia Biznes.