FORD Focus Kabriolet

FORD Focus Kabriolet

FORD Focus Kabriolet

Model był produkowany od 2007 do 2010 roku. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. FORD Focus Kabriolet to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 74 do 107 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu FORD Focus Kabriolet wynosi od 100 do 145 KM. Silnik FORD Focus Kabriolet jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1596 do 1999 cm3. Na każdy cylinder w silniku FORD Focus Kabriolet przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy FORD Focus Kabriolet osiąga moment obrotowy od 150 do 320 Nm. FORD Focus Kabriolet posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ FORD Focus Kabriolet to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że FORD Focus Kabriolet posiada 2 drzwi, 4 siedzenia a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 534 litrów. Wymiary samochodu: 4509 mm długości, 1834 mm szerokości, od 1448 do 1456 mm wysokości.

Opinie o FORD Focus Kabriolet

Ocena ogólna:
(45 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje FORD Focus Kabriolet

Zdjęcia FORD Focus Kabriolet

FORD Focus - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Ford Focus 2.0 EcoBlue vs. VW Golf 2.0 TDI - porównanie. Starcie na szczycie
Te auto to od wielu lat ścisła czołówka segmentu kompaktowego. Golf jest niekwestionowanym królem europejskich rankingów sprzedaży, ale Focus depcze mu po piętach. VW za kilka miesięcy doczeka się następcy, natomiast Ford niedawno wkroczył na scenę w najnowszej odsłonie. Sprawdzamy wysokoprężne wersje z automatycznymi skrzyniami biegów.

Ford Focus 1.5 EcoBoost ST-Line - opinie Moto.pl. Ścisła czołówka
Wygląda dobrze, jeździ jeszcze lepiej, jest prosty w obsłudze i przestronny. To wręcz wzorowy kompakt, ale drobną rysą na jego wizerunku są przeciętnej jakości materiały użyte we wnętrzu.

Opinie Moto.pl: Ford Focus Active. W połowie drogi do SUV-a
Ford Focus Active to samochód dla tych, którzy nie potrafią zdecydować, czy chcą mieć zwykłego hatchbacka, czy SUV-a.

Ford lubi kitesurfing - Ford Focus Active Challenge
W dniach 15-18.08.2019 odbyła się ostatnia tegoroczna runda zawodów kitesurfingowych Ford Focus Active Challenge. Zostały przeprowadzone w długi sierpniowy weekend i miały rangę mistrzostw Polski, więc poza zwycięzcami pucharu wyłoniły również mistrzów Polski w kitesurfingu w roku 2019 r.

Ford Focus Active Challenge. Znamy mistrzów Polski w kitesurfingu 2019!
W długi sierpniowy weekend w Pucku rozegrany został ostatni przystanek zawodów Ford Focus Active Challenge. Wyłoniono w nim mistrzów Polski w konkurencjach Freestyle i Formuła Kite Open, a także finalistów pucharu Polski w konkurencji Freestyle.