FORD Focus Hatchback

FORD Focus Hatchback

FORD Focus Hatchback

Model jest produkowany od roku 1998 do dziś. W tym czasie powstało 7 generacji tego modelu. FORD Focus Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu FORD Focus Hatchback to od 43 390 do 158 240 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 55 do 257 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu FORD Focus Hatchback wynosi od 75 do 350 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 164 do 263 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 5,9 do 14,9 s. Silnik FORD Focus Hatchback jest rzędowy posiadający od 3 do 5 cylidrów o pojemności od 999 do 2522 cm3. Na każdy cylinder w silniku FORD Focus Hatchback przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy FORD Focus Hatchback osiąga moment obrotowy od 123 do 440 Nm. FORD Focus Hatchback posiada napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ FORD Focus Hatchback to benzyna, benzyna lub alkohol e85 lub diesel.

Średnie spalanie FORD Focus Hatchback w zależności od wersji silnika, waha się od 3,8 do 10,1 l na 100km. Warto nadmienić, że FORD Focus Hatchback posiada od 3 do 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1045 do 1354 litrów. Wymiary samochodu: od 4152 do 4402 mm długości, od 1699 do 1842 mm szerokości, od 1425 do 1497 mm wysokości.

Opinie o FORD Focus Hatchback

Ocena ogólna:
(42 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje FORD Focus Hatchback

Zdjęcia FORD Focus Hatchback

FORD Focus - Wiadomości

Ford Focus Active Challenge. Znamy mistrzów Polski w kitesurfingu 2019!
W długi sierpniowy weekend w Pucku rozegrany został ostatni przystanek zawodów Ford Focus Active Challenge. Wyłoniono w nim mistrzów Polski w konkurencjach Freestyle i Formuła Kite Open, a także finalistów pucharu Polski w konkurencji Freestyle.

Ford Focus Active Challenge - Mistrzostwa Polski w kitesurfingu oraz wielki finał Pucharu Polski
Już w najbliższy długi weekend 15 - 18 sierpnia czołówka polskich kitesurferów spotka się na zawodach Ford Focus Active Challenge, aby powalczyć o tytuł Mistrza Polski i zwycięstwo w tegorocznym Pucharze Polski.

Opinie Moto.pl: Ford Focus ST 2.3 EcoBoost 280 KM - taki powinien być hothatch
Ford przyzwyczaił nas do tego, że tanecznym krokiem idzie z duchem czasu. Podczas gdy niektóre marki nie bardzo wiedzą, co począć ze swoją dotychczasową polityką w obecnym, bezlitosnym dla wysokich litraży świecie, Ford doskonale wie co robi. Pięciolitrowy Ford Mustang jest tego najlepszym dowodem. A teraz kompaktowy Focus ST dostał silnik z mniejszego amerykańskiego "rumaka".

Ford Focus Active Challenge. Rusza drugi etap zawodów
Już w ten weekend obędzie się już druga odsłona tegorocznych zawodów z cyklu Ford Focus Active Challenge. <br>Tym razem zawodniczki i zawodnicy spotkają się w Jastarni od strony Zatoki Puckiej, na kempingu Sun4Hel, gdzie będą rywalizować w trzech głównych konkurencjach: Freestyle'u, Twin Tip Racingu oraz Kite Foilu.

Nowy Ford Focus ST kombi - cennik 2019. Do wyboru dwa mocne silniki
Do Forda Focusa ST w wersji hatchback dołączyła właśnie jeszcze praktyczniejsza odmiana. Kompaktowe kombi będzie napędzane przez te same silniki - do wyboru mocna benzyna 2.3 i oszczędniejsza, ale słabsza propozycja wysokoprężna.