FIAT Panda Hatchback III (2012 - obecnie)

FIAT Panda Hatchback III

Generacja jest produkowana od roku 2012 do dziś. FIAT Panda Hatchback III to klasa mikro samochodów osobowych. Cena nowej generacji FIAT Panda Hatchback III to od 31 990 do 78 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 50 do 69 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji FIAT Panda Hatchback III wynosi od 69 do 95 KM. Silnik FIAT Panda Hatchback III jest rzędowy posiadający od 2 do 4 cylidrów o pojemności od 875 do 1248 cm3. Na każdy cylinder w silniku FIAT Panda Hatchback III przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy FIAT Panda Hatchback III osiąga moment obrotowy od 102 do 200 Nm. FIAT Panda Hatchback III posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ FIAT Panda Hatchback III to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że FIAT Panda Hatchback III posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 870 litrów. Wymiary samochodu: od 3653 do 3705 mm długości, od 1643 do 1672 mm szerokości, od 1551 do 1657 mm wysokości.

Opinie o FIAT Panda Hatchback III

Ocena ogólna:
(4 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników FIAT Panda Hatchback III

Zdjęcia FIAT Panda Hatchback III

FIAT Panda - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Fiat 500 i Fiat Panda Hybrid. Miękkie lądowanie w nowej erze
Niektórzy lubią wchodzić z drzwiami. Fiat w przypadku elektromobilności - nie. Włosi zdecydowali się zacząć od miękkich hybryd. Choć od razu podkreślają "dopiero się rozkręcamy".

Fiat 500 Hybrid i Fiat Panda Hybrid. Dwa miejskie auta z miękką hybrydą
Fiat 500 doczekał się odmiany hybrydowej. Ma to być tzw. miękka hybryda z nowym silnikiem 1.0 o mocy 70 KM. Ten sam oszczędny napęd otrzyma także Panda.

Duży znak zapytania przy Fiatach 500 i Panda. Fiat to kolejna marka, która myśli o porzuceniu segmentu A
Fiat 500 może zniknąć z Europy - informują media, powołując się na uznany serwis "Automotive News". Taka decyzja może z początku zaskakiwać, ale to ogólnorynkowy trend. Segment A powoli wymiera.

Fiat Panda Trussardi oficjalnie. Wyjątkowa Panda jedną z gwiazd Milan Fashion Week
Producent samochodów z Turynu lubi współpracować z ikonami mody. W ten sposób można zwiększyć prestiż marki i przypomnieć, że Fiat to też niepowtarzalny włoski styl. Tym razem produkt Fiata na warsztat wziął dom mody Trussardi.