FIAT

FIAT

FIAT
Znany z produkcji małych, popularnych modeli Fiat jest siódmym pod względem wielkości produkcji koncernem samochodowym świata, ze sprzedażą w 2013 roku 4,4 mln aut. Jest właścicielem takich słynnych marek jak: Alfa Romeo, Maserati i wyceniona na 4 mld dol. (miliard mniej od Fiata) Ferrari. W 2009 roku Fiat przejął koncern Chryslera. Spółkę Fiat założyli inwestorzy z Turynu w 1899 roku. Dzięki włoskim zbrojeniom rozrosła się w latach 20 do rozmiarów poważnego koncernu.

Poza samochodami osobowymi produkowała ciężarówki, silniki lotnicze i morskie. Fiat zmotoryzował Włochy popularnym modelem 500. Firma chętnie sprzedawała licencje m.in. do Hiszpanii, Jugosławii, Polski, Rosji Sowieckiej i Turcji.

Modele FIAT

2016 - obecnie
FIAT Fiorino/Qubo
2016 - obecnie
FIAT Fullback
2016 - obecnie
FIAT 124
2011 - 2016
FIAT Freemont
2008 - 2016
FIAT Fiorino
2007 - obecnie
FIAT 500

FIAT - Wiadomości

Fiat Fullback z nowym cennikiem. Ile trzeba zapłacić za włoskiego pickupa?
Fiat Professional to nie tylko auta użytkowe. To również prawdziwe "woły robocze". Mowa tu o pickupie zdolnym wziąć na plecy tonę towaru i w komfortowych warunkach przewieźć pięciu pasażerów. Fullbacka można obecnie kupić z ogromnym rabatem. Czego spodziewać się po włoskim aucie?

Fiaty dla profesjonalistów. Panda Van, Doblo i Fullback z nowymi, obniżonymi cenami
Branża przedsiębiorców ma w Polsce ponad 70% rynku nowych samochodów. Nie dziwi więc szeroka oferta Fiata skierowana do tej grupy docelowej. Włoski producent ma w swojej ofercie pojazdy wszechstronne i wielozadaniowe. Obecnie, z dużymi rabatami.

Fiat obniżył ceny aut dla profesjonalistów. Fiorino dostępne za 450 zł miesięcznie
Fiat od lat okupuje czołowe miejsca pod względem sprzedaży samochodów dla profesjonalistów. Szeroka oferta Fiat Professional obejmuje wiele modeli, w tym jedno z najpopularniejszych aut w swojej klasie - Fiorino. Z początkiem roku włoski producent pokazał jego nowy cennik.

Z tyskiej fabryki wyjedzie kolejny model. FCA ma ambitne plany
Dobra wiadomość dla tyskiej fabryki samochodów należącej do koncernu FCA. Już niedługo będzie tam powstawać nowy model. Amerykańsko-włoski koncern zdradził swoje plany.

Fiat Tipo 1.4 95 KM - opinie Moto.pl. Tani nie znaczy zły
Podstawowy wolnossący silnik, bazowa wersja wyposażenia i ani jednej opcji dodatkowej - czy taki Fiat Tipo ma cokolwiek do zaoferowania oprócz wyjątkowo korzystnej ceny? W trudnym teście tani Fiat udowodnił nam, że tak.