FIAT

FIAT

FIAT
Znany z produkcji małych, popularnych modeli Fiat jest siódmym pod względem wielkości produkcji koncernem samochodowym świata, ze sprzedażą w 2013 roku 4,4 mln aut. Jest właścicielem takich słynnych marek jak: Alfa Romeo, Maserati i wyceniona na 4 mld dol. (miliard mniej od Fiata) Ferrari. W 2009 roku Fiat przejął koncern Chryslera. Spółkę Fiat założyli inwestorzy z Turynu w 1899 roku. Dzięki włoskim zbrojeniom rozrosła się w latach 20 do rozmiarów poważnego koncernu.

Poza samochodami osobowymi produkowała ciężarówki, silniki lotnicze i morskie. Fiat zmotoryzował Włochy popularnym modelem 500. Firma chętnie sprzedawała licencje m.in. do Hiszpanii, Jugosławii, Polski, Rosji Sowieckiej i Turcji.

Modele FIAT

2016 - obecnie
FIAT Fiorino/Qubo
2016 - obecnie
FIAT Fullback
2016 - obecnie
FIAT 124
2011 - 2016
FIAT Freemont
2008 - 2016
FIAT Fiorino
2007 - obecnie
FIAT 500

FIAT - Wiadomości

Genewa 2019 - Fiat Centoventi EV Concept - zapowiedź elektrycznego mieszczucha
W Genewie Fiat obchodzi 120. urodziny. Dlatego właśnie nowy koncept nazywa się Centoventi, co oznacza po włosku 120. Co to za model?

Fiat Fiorino - która wersja mini-dostawczaka opłaca się najbardziej? Można go mieć za 450 zł miesięcznie
Fiat Professional ma w tym roku wyjątkową ofertę wyprzedażową. Najbardziej popularne modele są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Należy do nich Fiorino, które możesz mieć już za 450 złotych miesięcznie. Prześwietlamy ofertę włoskiego producenta.

Fiat obniżył ceny aut dla profesjonalistów. Ducato dostępne za 645 zł miesięcznie.
Ducato to niepodważalny lider wsród aut dostawczych. Występuje w kilku wersjach nadwoziowych, rodzajach zabudowy, a także specyfikacjach wyposażeniowych. Fiat Professional przedstawił wraz z początkiem roku nowy cennik jednego ze swoich najważniejszych modeli.

Abarth obchodzi 70. urodziny - uczci je specjalnymi wersjami 595 i 124 Spider
Abarth obchodzi w tym roku 70. urodziny. I patrzy w przyszłość z dużą pewnością siebie - poprzedni rok Włosi zakończyli na ogromnym plusie z rekordem sprzedaży.

Fiat obniżył ceny aut dla profesjonalistów. Fiorino dostępne za 450 zł miesięcznie
Fiat od lat okupuje czołowe miejsca pod względem sprzedaży samochodów dla profesjonalistów. Szeroka oferta Fiat Professional obejmuje wiele modeli, w tym jedno z najpopularniejszych aut w swojej klasie - Fiorino. Z początkiem roku włoski producent pokazał jego nowy cennik.