FERRARI

FERRARI

FERRARI
Czarne Rumaki z Maranello pojawiły się na drogach w 1947 roku. Jednak założyciel marki, Enzo Ferrari już od 1929 zajmował się stajnią wyścigową o nazwie Scuderia Ferrari. Z takimi korzeniami nowopowstała firma nie mogła nie zabrać się za produkcję bardzo szybkich samochodów. Ferrari ma status legendy w motorsporcie (m.in. w Formule 1) i jest jednym z najważniejszych producentów supersamochodów na świecie.

Z nowych samochodów Włosi oferują takie bestie, jak: F12 Berlinetta, FF, 458, czy California. Nie można też zapominać o superhybrydzie, LaFerrari, która wraz z konkurentami Porsche 918 i McLaren P1 zabiera motoryzację w XXI wiek. No i te wspaniałe klasyki sprzed lat...

Modele FERRARI

2011 - obecnie
FERRARI FF
2009 - obecnie
FERRARI 458
2008 - obecnie
FERRARI California
2006 - 2012
FERRARI 599
2004 - 2009
FERRARI 430

FERRARI - Wiadomości

Ferrari Roma na oficjalnym filmie. "Najbardziej włoska reklama, jaką kiedykolwiek stworzono"
Zwykle to Amerykanów chwalimy za najbardziej pomysłowe i najlepsze reklamy w branży motoryzacyjnej. Jednak w krótkim filmie z Ferrari Roma w roli głównej Włosi pokazali, że i oni wiedzą, jak sprzedać swój produkt.

Zupełnie nowe Ferrari Roma oficjalnie. To najmniejszy model w ofercie, a i tak przyspiesza do setki w 3,4 s
Ferrari zaprezentowało zupełnie nowy samochód - model Roma. Będzie najmniejszym Ferrari w aktualnej ofercie, technicznie jest blisko spokrewniony z Portofino, a stylistycznie nawiązuje do Rzymu lat 50. i 60.

Matt Damon i Christian Bale biorą na celownik Ferrari w drugim zwiastunie "Le Mans '66"
Dla każdego fana motoryzacji "Ford v Ferrari" (w Polsce "Le Mans '66") to pozycja obowiązkowa w tym roku. Film o legendarnym pojedynku dwóch producentów w Le Mans zapowiada się znakomicie, co tylko potwierdza najnowszy zwiastun. Nie możemy się już doczekać listopada.