DODGE Challenger Coupe

DODGE Challenger Coupe

DODGE Challenger Coupe

Model był produkowany od 2008 do 2012 roku. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. DODGE Challenger Coupe to klasa executive samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 184 do 313 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu DODGE Challenger Coupe wynosi od 250 do 425 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 270 km/h. Silnik DODGE Challenger Coupe jest typu układ v posiadający od 6 do 8 cylidrów o pojemności od 3518 do 6059 cm3. Na każdy cylinder w silniku DODGE Challenger Coupe przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy DODGE Challenger Coupe osiąga moment obrotowy od 250 do 420 Nm. DODGE Challenger Coupe posiada napęd tylny a typ paliwa na jaki jeździ DODGE Challenger Coupe to benzyna.

Warto nadmienić, że DODGE Challenger Coupe posiada 2 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 5022 mm długości, 1923 mm szerokości, 1448 mm wysokości.

Opinie o DODGE Challenger Coupe

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje DODGE Challenger Coupe

Zdjęcia DODGE Challenger Coupe

DODGE Challenger - Wiadomości

Dodge Challenger w Polsce. Ile trzeba zapłacić za muscle cara w złotówkach?
W Polsce pojawił się przedstawiciel Dodge'a, co oznacza, że będziemy mogli kupić nad Wisłą auta amerykańskiej marki w salonie. Z gwarancją, wsparciem serwisowym i możliwością konfiguracji. Ile trzeba zapłacić za Dodge'a Challengera?