DACIA Duster Kombi III (2018 - obecnie)

DACIA Duster Kombi III

Generacja jest produkowana od roku 2018 do dziś. DACIA Duster Kombi III to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji DACIA Duster Kombi III to od 39 900 do 79 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 110 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji DACIA Duster Kombi III wynosi od 90 do 150 KM. Silnik DACIA Duster Kombi III jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku DACIA Duster Kombi III przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy DACIA Duster Kombi III osiąga moment obrotowy od 156 do 260 Nm. DACIA Duster Kombi III posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ DACIA Duster Kombi III to benzyna, benzyna/gaz lub diesel.

Warto nadmienić, że DACIA Duster Kombi III posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1444 do 1478 litrów. Wymiary samochodu: 4341 mm długości, 1804 mm szerokości, 1693 mm wysokości.

Opinie o DACIA Duster Kombi III

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników DACIA Duster Kombi III

DACIA Duster - Wiadomości

Dacia Duster wraca na pierwsze miejsce. Hity kwietnia 2020 r. w Polsce. Bez zakupów firm
Dacia Duster stoczyła zażarty bój z aż czterema Toyotami o miano ulubionego samochodu polskich klientów indywidualnych w kryzysowym kwietniu 2020 r. Kto jeszcze znalazł się w czołówce.

Sprzedaż nowych aut w Polsce w 2020 r. Wykluczamy firmy i... nie ma niespodzianki
Toyota, a nawet dwie Toyoty na szczycie. To wyjątkowo dobry rok dla japońskiego producenta nad Wisłą. I Yaris, i Corolla wyprzedziły Dustera, który znakomicie radził sobie w 2019 r.

Wszechstronny SUV to przepis na sukces w Polsce. Fabryczna instalacja LPG to jeden z atutów
SUV-y biją rekordy popularności w Polsce. Kierowcy pokochali je za praktyczność, wszechstronność i styl. Sprawdzamy, jaki jest przepis na sukces na przykładzie SUV-a nr 1 nad Wisłą - ten do wymienionych wyżej cech dodaje coś jeszcze.

Dacia Duster polskim numerem 1 wśród klientów indywidualnych. Rejestracje nowych aut w 2019 r. bez flot
Polski rynek nowych samochodów zdominowany jest przez zakupy flotowe. Co się stanie kiedy je odejmiemy? Zestawienie najpopularniejszych modeli nad Wisłą wyraźnie się zmienia, a na pierwsze miejsce wjeżdża Dacia Duster. Oto "ulubione auta Kowalskiego" w 2019 r.

Rejestracje bez flot. Ulubione auto Polaków w listopadzie? Nie, wcale nie Duster
Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że na polskim rynku w tym roku nie ma mocnych na Dacię Duster. To zdecydowany numer 1 klientów indywidualnych nad Wisłą. Jednak w listopadzie na szczycie zestawienia znalazła sie Toyota Yaris.