DACIA Duster Kombi III (2018 - obecnie)

DACIA Duster Kombi III

Generacja jest produkowana od roku 2018 do dziś. DACIA Duster Kombi III to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji DACIA Duster Kombi III to od 39 900 do 78 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 110 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji DACIA Duster Kombi III wynosi od 90 do 150 KM. Silnik DACIA Duster Kombi III jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku DACIA Duster Kombi III przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy DACIA Duster Kombi III osiąga moment obrotowy od 156 do 260 Nm. DACIA Duster Kombi III posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ DACIA Duster Kombi III to benzyna, benzyna/gaz lub diesel.

Warto nadmienić, że DACIA Duster Kombi III posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1444 do 1478 litrów. Wymiary samochodu: 4341 mm długości, 1804 mm szerokości, 1693 mm wysokości.

Opinie o DACIA Duster Kombi III

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników DACIA Duster Kombi III

DACIA Duster - Wiadomości

Dacia Duster polskim numerem 1 wśród klientów indywidualnych. Rejestracje nowych aut w 2019 r. bez flot
Polski rynek nowych samochodów zdominowany jest przez zakupy flotowe. Co się stanie kiedy je odejmiemy? Zestawienie najpopularniejszych modeli nad Wisłą wyraźnie się zmienia, a na pierwsze miejsce wjeżdża Dacia Duster. Oto "ulubione auta Kowalskiego" w 2019 r.

Rejestracje bez flot. Ulubione auto Polaków w listopadzie? Nie, wcale nie Duster
Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że na polskim rynku w tym roku nie ma mocnych na Dacię Duster. To zdecydowany numer 1 klientów indywidualnych nad Wisłą. Jednak w listopadzie na szczycie zestawienia znalazła sie Toyota Yaris.

Dacia Duster jako papamobile. Do takiego wozu przesiadł się papież Franciszek
Papież Franciszek dostał nowe auto. Choć watykańska flota obfituje w najróżniejsze pojazdy, tym razem głowa kościoła ma do dyspozycji specjalnie przygotowaną Dacię Duster.

Dacia Duster znowu numerem 1? Nie w październiku. Klienci wybierali częściej małego hatchbacka z Japonii
W tym roku przyzwyczailiśmy się, że to Dacia Duster jest zdecydowanym numerem 1 wśród klientow indywidualnych, ale w zeszłym miesiący SUV musiał uznać wyższość innego bardzo popularnego modelu. Toyoty Yaris.

SUV-y w Polsce na 13-procentowym plusie. Lider? Dacia Duster z ogromną przewagą
Na podium znalazły się dwa europejskie bestsellery, Nissan Qashqai oraz Volkswagen Tiguan, ale i ta dwójka musiała uznać wyższość rywala z Rumunii. W tym roku w statystykach sprzedaży nie ma mocnych na Dacię Duster.