DACIA Duster Kombi I (2010 - 2014)

DACIA Duster Kombi I

Generacja była produkowana od 2010 do 2014 roku. DACIA Duster Kombi I to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 63 do 81 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji DACIA Duster Kombi I wynosi od 86 do 110 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 156 do 169 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 12,2 do 14,2 s. Silnik DACIA Duster Kombi I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1461 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku DACIA Duster Kombi I przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy DACIA Duster Kombi I osiąga moment obrotowy od 148 do 240 Nm. DACIA Duster Kombi I posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ DACIA Duster Kombi I to benzyna, benzyna/gaz lub diesel.

Średnie spalanie DACIA Duster Kombi I w zależności od wersji silnika, waha się od 4,7 do 9,0 l na 100km. Warto nadmienić, że DACIA Duster Kombi I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1570 do 1636 litrów. Wymiary samochodu: 4315 mm długości, 1822 mm szerokości, 1625 mm wysokości.

Opinie o DACIA Duster Kombi I

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników DACIA Duster Kombi I

Zdjęcia DACIA Duster Kombi I

DACIA Duster - Wiadomości

W 2020 r. mamy nowego lidera wśród klientów indywidualnych. Już nie budżetowy SUV
Minęło już pół roku, można więc robić pierwsze poważniejsze podsumowanie sprzedaży samochodów nad Wisłą. Wśród klientów indywidualnych zdecydowanym liderem jest mała toyota. Lider z zeszłego roku znalazł się na najniższym stopniu podium.

Z majowych wyników odliczamy firmy i... Dacia Duster znowu na szczycie
Dacia Duster miała znakomity zeszły rok na polskim rynku. W tym o jej popularności wśród klientów indywidualnych już tak często nie pisaliśmy, ale to się powoli zmienia. W maju SUV z Rumunii znowu zameldował się na pierwszym miejscu.

Czy opłaca się kupić fabrycznie nowy samochód z instalacją gazową? Przyglądamy się ofercie Dacii
Jedynie nieliczni producenci oferują teraz nowe samochody z instalacją gazową. Dacia jest w tej kwestii unikalną marką, gdyż każdy pojazd w jej gamie może być wyposażony w zasilanie LPG. Co oferują takie modele i czy warto się nimi zainteresować?

Dacia szykuje 7-osobowego SUV-a. Będzie bestseller na miarę Dustera?
To już potwierdzona informacja - Dacia już niedługo zaprezentuje 7-osobowego SUV-a. W gamie ma on zastąpić Lodgy, które mimo praktyczności, nie może się pochwalić fenomenalną sprzedażą. Marki idzie zatem tropem Dustera, który od miesięcy jest bestsellerem.

Dacia Duster wraca na pierwsze miejsce. Hity kwietnia 2020 r. w Polsce. Bez zakupów firm
Dacia Duster stoczyła zażarty bój z aż czterema Toyotami o miano ulubionego samochodu polskich klientów indywidualnych w kryzysowym kwietniu 2020 r. Kto jeszcze znalazł się w czołówce.