DACIA Duster Kombi

DACIA Duster Kombi

DACIA Duster Kombi

Model jest produkowany od roku 2010 do dziś. W tym czasie powstały 3 generacje tego modelu. DACIA Duster Kombi to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu DACIA Duster Kombi to od 39 900 do 78 400 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 63 do 110 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu DACIA Duster Kombi wynosi od 86 do 150 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 156 do 177 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 10,4 do 124,0 s. Silnik DACIA Duster Kombi jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku DACIA Duster Kombi przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy DACIA Duster Kombi osiąga moment obrotowy od 145 do 260 Nm. DACIA Duster Kombi posiada napęd na 4 koła, napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ DACIA Duster Kombi to benzyna, benzyna/gaz lub diesel.

Średnie spalanie DACIA Duster Kombi w zależności od wersji silnika, waha się od 4,4 do 9,0 l na 100km. Warto nadmienić, że DACIA Duster Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1444 do 1636 litrów. Wymiary samochodu: od 4315 do 4341 mm długości, od 1804 do 1822 mm szerokości, od 1625 do 1693 mm wysokości.

Opinie o DACIA Duster Kombi

Ocena ogólna:
(4 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje DACIA Duster Kombi

Zdjęcia DACIA Duster Kombi

DACIA Duster - Wiadomości

SUV-y w Polsce na 13-procentowym plusie. Lider? Dacia Duster z ogromną przewagą
Na podium znalazły się dwa europejskie bestsellery, Nissan Qashqai oraz Volkswagen Tiguan, ale i ta dwójka musiała uznać wyższość rywala z Rumunii. W tym roku w statystykach sprzedaży nie ma mocnych na Dacię Duster.

Jakie samochody kupują klienci indywidualni w Polsce? Dacia Duster buduje przewagę
Kolejny miesiąc i kolejny bardzo dobry wynik Dacii Duster. SUV z Rumunii powoli zaczyna nas przyzwyczajać, że zadomowił się na pierwszym miejscu wśród klientów indywidualnych.

SUV z Rumunii podbija nie tylko Polskę. Nowe dane z całej Europy pokazują duże zmiany na rynku
Najlepiej sprzedający się samochód w Europie? Oczywiście VW Golf, tu nie ma żadnych niespodzianek. Znacznie ciekawiej robi się za plecami kompaktowego bestsellera - Golf traci klientów, a gonią go dwa crossovery. Duster oraz T-Roc.

Dacia Duster dystansuje konkurencję. Kolejny miesiąc, kolejny raz na pierwszym miejscu z dużą przewagą
W polskich statystykach sprzedaży nie ma mocnych na budżetowego SUV-a z Rumunii. Dacia Duster kolejny miesiąc z rzędu okazała się numerem 1 wśród klientów indywidualnych. A więc wynikach bez zakupów flotowych.

Dacia Duster 1.0 TCe - ceny. Bazowa wersja wreszcie w polskim cenniku. Jest o 2 tysiące drożej
Do polskiej oferty Dacii Duster właśnie dołączyła bazowa odmiana z silnikiem 1.0 TCe o mocy 100 KM. Litrowa jednostka zastąpi wolnossący silnik 1.6.