DACIA

DACIA

DACIA
Rumuński producent samochodów powstał w Mibeni w 1966 roku. Od samego początku Dacia bardzo blisko współpracowała z francuskim Renault. Teraz jest filią koncernu Renault. Dacia oferuje praktyczne, proste samochody w niskich cenach. Na niektórych rynkach modele rumuńskiego producenta występują pod marką Renault.

Co znajdziemy w salonie Dacii? Aktualnie w ofercie znajdują się modele: Duster, Logan, Sandero oraz Dokker. Dla każdego kto szuka taniego i praktycznego auta, Dacia wydaje się świetnym wyborem.

Modele DACIA

2012 - obecnie
DACIA Dokker
2012 - obecnie
DACIA Lodgy
2010 - obecnie
DACIA Duster
2008 - obecnie
DACIA Sandero
2004 - obecnie
DACIA Logan
1998 - 2001
DACIA Nova

DACIA - Wiadomości

Sprzedaż samochodów w Europie. Vive la France!
Firma analityczna JATO Dynamics podała listę liderów sprzedaży w Europie. Stanowi sporą niespodziankę. W maju 2020 r. na pierwszym miejscu znalazło się Renault Clio, a rynek SUV-ów jest w odwrocie. Francuski przemysł motoryzacyjny wraca do formy.

Gilles Normand, Renault Group: Dacia Spring zelektryfikuje Europę [MOTO 2030]
"Są cztery punkty zwrotne w elektryfikacji rynku samochodowego" - rozmawiamy z Gillesem Normandem, dyrektorem pionu samochodów elektrycznych i usług związanych z mobilnością w Grupie Renault.Czy opłaca się kupić fabrycznie nowy samochód z instalacją gazową? Przyglądamy się ofercie Dacii
Jedynie nieliczni producenci oferują teraz nowe samochody z instalacją gazową. Dacia jest w tej kwestii unikalną marką, gdyż każdy pojazd w jej gamie może być wyposażony w zasilanie LPG. Co oferują takie modele i czy warto się nimi zainteresować?