DACIA

DACIA

DACIA
Rumuński producent samochodów powstał w Mibeni w 1966 roku. Od samego początku Dacia bardzo blisko współpracowała z francuskim Renault. Teraz jest filią koncernu Renault. Dacia oferuje praktyczne, proste samochody w niskich cenach. Na niektórych rynkach modele rumuńskiego producenta występują pod marką Renault.

Co znajdziemy w salonie Dacii? Aktualnie w ofercie znajdują się modele: Duster, Logan, Sandero oraz Dokker. Dla każdego kto szuka taniego i praktycznego auta, Dacia wydaje się świetnym wyborem.

Modele DACIA

2012 - obecnie
DACIA Dokker
2012 - obecnie
DACIA Lodgy
2010 - obecnie
DACIA Duster
2008 - obecnie
DACIA Sandero
2004 - obecnie
DACIA Logan
1998 - 2001
DACIA Nova

DACIA - Wiadomości

Jeździliśmy nową, szokująco tanią Dacią Duster
"Nowa" Dacia Duster tak naprawdę przeszła jedynie głęboką modernizację. Jednak dzięki niej, bardzo zyskała na atrakcyjności. Jest praktycznym SUV-em o zaskakująco dobrych własnościach terenowych i znakomitej cenie.

Wiemy, ile będzie kosztować nowa Dacia Duster w Polsce. I to są dobre wieści
Wraz z nową generacją Dacia bardzo unowocześniła bestsellerowego Dustera. Wielu obawiało się, że nowości będą oznaczać spore podwyżki. Ale to nieprawda. Przynajmniej w bazowych wersjach wyposażenia.

Nowa Dacia Duster zbliża się wielkimi krokami. Znamy pierwsze ceny budżetowego SUV-a
Dacia Duster to jeden z najpopularniejszych SUV-ów na Wisłą. Już na początku nowego roku w salonach pojawi się nowa generacja hitu. Czy sporo nowości odbije się na wyraźnie wyższej cenie?

Przegląd rynku - praktyczne samochody dla wymagającej rodziny
Rodzina się powiększa? Czas na praktyczne auto. Mimo, że segment vanów zostaje sukcesywnie wypierany przez wszelkiej maści crossovery, niektórzy producenci wciąż oferują wygodne, pojemne i funkcjonalne samochody. Zmieści się w nich nie tylko wózek spacerowy, czy wanienka. Ogromne bagażniki pomogą przewieźć telewizor, lodówkę, a nawet łóżko.

Łada rozpoczyna produkcję nowego modelu. Modne i praktyczne kombi
Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o świetnych wynikach Łady w Europie, a już dzisiaj alians Renault-Nissan poinformował, że Rosjanie rozpoczęli produkcję nowego modelu. Czas na Ładę Vestę SW oraz Cross.