DACIA

DACIA

DACIA
Rumuński producent samochodów powstał w Mibeni w 1966 roku. Od samego początku Dacia bardzo blisko współpracowała z francuskim Renault. Teraz jest filią koncernu Renault. Dacia oferuje praktyczne, proste samochody w niskich cenach. Na niektórych rynkach modele rumuńskiego producenta występują pod marką Renault.

Co znajdziemy w salonie Dacii? Aktualnie w ofercie znajdują się modele: Duster, Logan, Sandero oraz Dokker. Dla każdego kto szuka taniego i praktycznego auta, Dacia wydaje się świetnym wyborem.

Modele DACIA

2012 - obecnie
DACIA Dokker
2012 - obecnie
DACIA Lodgy
2010 - obecnie
DACIA Duster
2008 - obecnie
DACIA Sandero
2004 - obecnie
DACIA Logan
1998 - 2001
DACIA Nova

DACIA - Wiadomości


Już jest nowa Dacia Sandero i Logan. Takiego wyglądu się nie spodziewaliśmy
Dacia zaprezentowała podstawę swojej gamy modelowej. Logan, Sandero i Sandero Stepway to jedne z najtańszych aut na polskim rynku, które cieszą się całkiem sporą popularnością. Co się zmieniło w nowych generacjach? Na pierwszy rzut oka wszystko.


Sprzedaż samochodów w Europie. Vive la France!
Firma analityczna JATO Dynamics podała listę liderów sprzedaży w Europie. Stanowi sporą niespodziankę. W maju 2020 r. na pierwszym miejscu znalazło się Renault Clio, a rynek SUV-ów jest w odwrocie. Francuski przemysł motoryzacyjny wraca do formy.

Gilles Normand, Renault Group: Dacia Spring zelektryfikuje Europę [MOTO 2030]
Gilles Normand ma szklaną kulę. Wiceprezes grupy Renault jest odpowiedzialny za rozwój elektrycznych samochodów koncernu oraz usług związanych z mobilnością. Opowiada nam, jak będą wyglądały w przyszłości.