DACIA

DACIA

DACIA
Rumuński producent samochodów powstał w Mibeni w 1966 roku. Od samego początku Dacia bardzo blisko współpracowała z francuskim Renault. Teraz jest filią koncernu Renault. Dacia oferuje praktyczne, proste samochody w niskich cenach. Na niektórych rynkach modele rumuńskiego producenta występują pod marką Renault.

Co znajdziemy w salonie Dacii? Aktualnie w ofercie znajdują się modele: Duster, Logan, Sandero oraz Dokker. Dla każdego kto szuka taniego i praktycznego auta, Dacia wydaje się świetnym wyborem.

Modele DACIA

2012 - obecnie
DACIA Dokker
2012 - obecnie
DACIA Lodgy
2010 - obecnie
DACIA Duster
2008 - obecnie
DACIA Sandero
2004 - obecnie
DACIA Logan
1998 - 2001
DACIA Nova

DACIA - Wiadomości

Oto Dacia Duster numer 2. "Materiał na przebój"
To bez dwóch zdań największy sukces rumuńskiej marki na europejskim podwórku. Pierwsza generacja cieszyła się ogromnym powodzeniem także w Polsce. W szczytowych momentach, na nowy egzemplarz trzeba było czekać nawet 6-7 miesięcy. Zadbane "używki" schodzą niczym ciepłe bułeczki. Czas na drugą generację.

Dacia pokazuje nowego Dustera. Ma kusić nie tylko niską ceną
Na niespełna dwa tygodnie przez oficjalną prezentacją Dacia zdecydowała się pokazać nam nowego Dustera w pełnej krasie. Producent obiecuje dużo bardzo ważnych zmian.

Fiasko rozmów Volkswagena i Taty. Nie będzie taniej marki VAG
Jeszcze do niedawno za "tanią markę koncernu VAG" uchodziła Skoda. Jednak Czesi już jakiś czas temu przestali grać kartą niskiej ceny, a zaczęli pozycjonować swoje samochody jako najpraktyczniejsze w segmencie. VAG przymierza się więc do powołania do życia nowej marki.

Dacia pracuje nad konkurentem Tesli - najtańszy "elektryk" na rynku
Lada moment poznamy kolejne wcielenie Dacii Duster, a tymczasem rumuński producent pod skrzydłami francuskiego koncernu pracuje nad tanim, elektrycznym crossoverem.

Dacia Sandero w specjalnym wydaniu. Internauci zadecydują
Jeszcze przed końcem tego roku do sprzedaży wejdzie "bardzo limitowana" wersja Dacii Sandero Stepway. O wyglądzie samochodu zadecydują internauci.