DACIA

DACIA

DACIA
Rumuński producent samochodów powstał w Mibeni w 1966 roku. Od samego początku Dacia bardzo blisko współpracowała z francuskim Renault. Teraz jest filią koncernu Renault. Dacia oferuje praktyczne, proste samochody w niskich cenach. Na niektórych rynkach modele rumuńskiego producenta występują pod marką Renault.

Co znajdziemy w salonie Dacii? Aktualnie w ofercie znajdują się modele: Duster, Logan, Sandero oraz Dokker. Dla każdego kto szuka taniego i praktycznego auta, Dacia wydaje się świetnym wyborem.

Modele DACIA

2012 - obecnie
DACIA Dokker
2012 - obecnie
DACIA Lodgy
2010 - obecnie
DACIA Duster
2008 - obecnie
DACIA Sandero
2004 - obecnie
DACIA Logan
1998 - 2001
DACIA Nova

DACIA - Wiadomości

Sprzedaż samochodów w Polsce - te auta najchętniej kupują Kowalscy. Toyota już nie jest liderem
Rynek nowych samochodów kwitnie w najlepsze. Wśród klientów prywatnych walka o podium stale toczy się pomiędzy kilkoma modelami. W czołówce najwięcej jest aut Toyoty, jednak sprawdzony rumuński crossover wyprzedza japońskich konkurentów.

Te samochody w marcu kupowaliśmy najczęściej. Liderem Dacia i Skoda
W marcu na polskie drogi wyjechało ponad 50 tysięcy nowych aut. Liderem jest Dacia Duster, jednak czołówka to nieustanna walka pomiędzy Dacią, Skodą a Toyotą. Które modele uplasowały się na kolejnych miejscach?

Które modele zyskują najbardziej w Polsce? Porównujemy styczeń 2019 r. do stycznia 2018 r.
Największymi wzrostami sprzedaży mogą się pochwalić samochody grupy Volkswagen, dwa modele Mazdy oraz najtańsze auta Dacii. Nieźle radzą sobie także dwa SUV-y z Korei.

Dacia Duster doczeka się wersji pickup
Dacia Duster, lubiany budżetowy SUV, przemieni się niedługo w budżetowego pickupa. Ma to być jeden z najtańszych wołów roboczych na rynku. Dacia Duster pickup będzie kierowana głównie do przedsiębiorców.