DACIA

DACIA

DACIA
Rumuński producent samochodów powstał w Mibeni w 1966 roku. Od samego początku Dacia bardzo blisko współpracowała z francuskim Renault. Teraz jest filią koncernu Renault. Dacia oferuje praktyczne, proste samochody w niskich cenach. Na niektórych rynkach modele rumuńskiego producenta występują pod marką Renault.

Co znajdziemy w salonie Dacii? Aktualnie w ofercie znajdują się modele: Duster, Logan, Sandero oraz Dokker. Dla każdego kto szuka taniego i praktycznego auta, Dacia wydaje się świetnym wyborem.

Modele DACIA

2012 - obecnie
DACIA Dokker
2012 - obecnie
DACIA Lodgy
2010 - obecnie
DACIA Duster
2008 - obecnie
DACIA Sandero
2004 - obecnie
DACIA Logan
1998 - 2001
DACIA Nova

DACIA - Wiadomości

Dacia pracuje nad konkurentem Tesli - najtańszy "elektryk" na rynku
Lada moment poznamy kolejne wcielenie Dacii Duster, a tymczasem rumuński producent pod skrzydłami francuskiego koncernu pracuje nad tanim, elektrycznym crossoverem.

Dacia Sandero w specjalnym wydaniu. Internauci zadecydują
Jeszcze przed końcem tego roku do sprzedaży wejdzie "bardzo limitowana" wersja Dacii Sandero Stepway. O wyglądzie samochodu zadecydują internauci.

Ekskluzywność po rosyjsku. Łada XRAY w wersji Exclusive
Pod skrzydłami aliansu Renault-Nissan Łada nabiera wiatru w żagle. Rosjanie powoli przygotowują się do ofensywy na zachód, a na razie poważnie przebudowują swoją ofertę.

Nowa Dacia Duster już na drogach. Duże zmiany! A cena?
To będzie jedna z najważniejszych jesiennych premier. Dacia już we Frankfurcie pokaże drugą generację taniego i praktycznego SUV-a. Koncern Renault zapowiada poważne zmiany.

Salon Genewa 2017 | Dacia Logan MCV | Tanie, terenowe kombi
Rodzina uterenowionych modeli spod znaku Stepway powiększa się. Kolejnym nabytkiem jest Dacia Logan MCV, która oferuje 575 litrów pojemności bagażnika oraz prześwit podwyższony o 50 mm