DACIA

DACIA

DACIA
Rumuński producent samochodów powstał w Mibeni w 1966 roku. Od samego początku Dacia bardzo blisko współpracowała z francuskim Renault. Teraz jest filią koncernu Renault. Dacia oferuje praktyczne, proste samochody w niskich cenach. Na niektórych rynkach modele rumuńskiego producenta występują pod marką Renault.

Co znajdziemy w salonie Dacii? Aktualnie w ofercie znajdują się modele: Duster, Logan, Sandero oraz Dokker. Dla każdego kto szuka taniego i praktycznego auta, Dacia wydaje się świetnym wyborem.

Modele DACIA

2012 - obecnie
DACIA Dokker
2012 - obecnie
DACIA Lodgy
2010 - obecnie
DACIA Duster
2008 - obecnie
DACIA Sandero
2004 - obecnie
DACIA Logan
1998 - 2001
DACIA Nova

DACIA - Wiadomości

Dacia Duster - Dacia ma poważny problem. Ogromne zainteresowanie SUV-em
Rumuński SUV cieszy się ogromną popularnością, co przysporzyło producentowi nie lada problemów. Producent nie nadąża z realizacją zamówień.

Sprzedaż samochodów w Polsce - Dacia kwietniowym hitem nad Wisłą
IBRM Samar przygotował ranking najpopularniejszych modeli wybieranych nad Wisłą przez osoby prywatne. Na szczycie zestawienia doszło do nieoczekiwanej zmiany lidera - na pierwsze miejsce wskoczyła Dacia.

Bezpieczne, praktyczne i przestronne - takie musi być auto rodzinne. Oto kilka propozycji z różnych segmentów
Wybór rodzinnego auta nie jest prosty. Na rynku znajdziemy nie tylko minivany, ale także przestronne kombi oraz coraz popularniejsze SUV-y. Wybraliśmy kilka ciekawych aut z każdego segmentu. W naszym zestawieniu każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

W tych autach twoja rodzina będzie czuła się bezpiecznie. Wybraliśmy ciekawe modele w atrakcyjnych cenach
Wybraliśmy ciekawe i pakowne 5 i 7-osobowe samochody rodzinne. Przedstawiamy ich zalety oraz zwracamy uwagę na praktyczne akcesoria, które można do nich dokupić.

Nowa Dacia Duster nareszcie w Polsce. Znamy pełny cennik! Otwiera go 39 900 zł
Wraz z nową generacją Dacia bardzo unowocześniła bestsellerowego Dustera. Wielu obawiało się, że nowości będą oznaczać spore podwyżki. Ale to nieprawda. Przynajmniej w bazowych wersjach wyposażenia.