CUPRA

CUPRA

CUPRA

Modele CUPRA

2018 - obecnie
CUPRA Ateca

CUPRA - Wiadomości

Sprawdzamy ofertę nowego SUV-a sportowej marki Seata. Co oferuje Cupra Ateca?
Takiego auta na rynku jeszcze nie było. To pierwszy kompaktowy SUV o sportowych osiągach i świetnych właściwościach jezdnych. Cupra Ateca jest także premierowym modelem w portfolio debiutującej w Europie marki Cupra.

Cupra Formentor przyłapana po raz pierwszy na drogach. Nowy hiszpański SUV w akcji
Cupra Formentor to wyjątkowo ważny model dla nowej, wydzielonej z Seata, sportowej marki. To pierwszy niezależny model Cupry. W dodatku, Formentor to zapowiedź elektrycznej przyszłości - napędza go nowoczesny układ hybrydowy.

Doskonały przykład świetnej pracy inżynierów. Cupra Ateca to unikalny SUV w rozsądnej cenie
Oferuje wszystko, na co stać typowego SUV-a, a jednocześnie nie odstaje od sportowych samochodów. Nietypowe połączenie sportowca i auta rodzinnego, mało której marce się udało. Cupra Ateca to dowód na to, że inżynierowie potrafią czynić cuda.

Hiszpański temperament w motoryzacyjnym wydaniu. Ile kosztuje Seat Leon Cupra?
Mocny silnik ulokowany w efektownie wyglądającym nadwoziu zawsze jest receptą na sukces. Najlepszy przykład? Seat Leon Cupra, to doskonała mieszanka sportu, stylu i praktyczności. A na dodatek można go mieć za niecały tysiąc złotych miesięcznie.

Samochód sportowy dla rodziny nie musi być drogi. Seat Leon Cupra ST to idealne rozwiązanie
Współczesne auta są coraz bardziej wszechstronne. Rano odwozisz dzieci do szkoły, a po południu chcesz się wyszaleć na torze? Da się to zrobić jednym samochodem wybierając Seata Leona Cupra.