CUPRA

CUPRA

CUPRA

Modele CUPRA

2018 - obecnie
CUPRA Ateca

CUPRA - Wiadomości

Cupra Performance Drive na Torze Modlin 17-19.09.2019. Emocje gwarantowane
To pierwsze tego typu przedsięwzięcie Cupry w Polsce. Każdego dnia dwie tury uczestników mogły się przekonać o możliwościach sportowych samochodów wkraczających do Europy pod nowym szyldem. Sprawdziliśmy, na co mogą liczyć zaproszeni goście.

Cupra Tavascan - we Frankfurcie zobaczymy zupełnie nowego SUV-a coupe
Cupra Tavascan zostanie oficjalnie pokazana już w przyszłym tygodniu we Frankfurcie. W pełni elektryczny koncept zapowiada SUV-a coupe, którego hiszpańska marka może w przyszłości zbudować na bazie platformy MEB.

Cupra została partnerem drużyny piłkarskiej FC Barcelona
Cupra, hiszpańska marka samochodów sportowych, zawarła sojusz z klubem FC Barcelona i stała się jej wyłącznym partnerem motoryzacyjnym oraz ds. mobilności. Współpracę zaplanowano na pięć sezonów.

Cupra prezentuje elektryczny samochód koncepcyjny
Po tym jak Cupra oddzieliła się od Seata i została niezależną marką, skupia się na samochodach sportowych. Póki co portfolio ma dość skromne, ale wiele wskazuje na to, że niedługo do gamy modelowej dołączy elektryczny samochód sportowy.

Cupra Formentor przyłapana po raz pierwszy na drogach. Nowy hiszpański SUV w akcji
Cupra Formentor to wyjątkowo ważny model dla nowej, wydzielonej z Seata, sportowej marki. To pierwszy niezależny model Cupry. W dodatku, Formentor to zapowiedź elektrycznej przyszłości - napędza go nowoczesny układ hybrydowy.