CUPRA

CUPRA

CUPRA

Modele CUPRA

2018 - obecnie
CUPRA Ateca

CUPRA - Wiadomości

Cupra el-Born na pierwszych zdjęciach. Czas na elektryczne auto o sportowym zacięciu
Seat el-Born to hiszpańska interpretacja VW ID.3. Cupra el-Born będzie najostrzejszą propozycją koncernu. Do 50 km/h ma się rozpędzać w zaledwie 2,9 sekundy, a na jego potrzeby specjalnie opracowano sportowe zawieszenie.

Messi i spółka przesiadają się do nowego auta. Formentor oficjalnym samochodem Barcelony
Cupra Formentor została oficjalnym samochodem FC Barcelony. To pierwszy autorski model i najważniejsza premiera hiszpańskiego producenta. Cupra uruchomiła już ogólnodostępną platformę do rezerwacji premierowej wersji samochodu.

Cupra Ateca też po liftingu. Zmian jest niewiele
Zaledwie kilka dni temu Seat ujawnił zdjęcia swojego odświeżonego SUV-a. Ateca przeszła kilka zmian, które ujednolicają ją z najnowszym Leonem i aktualnym językiem stylistycznym marki. W ślad za Seatem poszła także niezależna marka Cupra, która ma w swoich szeregach 300-konną Atecę.

Cupra Formentor już bez dopisku Concept. To pierwszy samodzielny model nowej marki
Cupra Formentor, inspirowany coupe SUV, wyjedzie na drogi jeszcze w tym roku. To wyjątkowo ważny model dla Cupry - ich pierwszy opracowany samodzielnie samochód. Czym chce przekonać do siebie kierowców?

Cupra Leon zadebiutowała w Martorell. Występuje w siedmiu (!) wersjach i jest... hybrydą. "Leo(n), why?"
Tydzień przed salonem samochodowym w Genewie zadebiutowała Cupra Leon - nowe wcielenie sportowego hatchbacka z Martorell. To pierwszy raz, kiedy Leon trafił pod skrzydła niezależnej już marki Cupra. Hiszpańscy inżynierowie nie zawiedli i wchodzą w segment sportowych kompaktów z niemałym rozmachem, choć bazują na sprawdzonych rozwiązaniach.