CUPRA

CUPRA

CUPRA

Modele CUPRA

2018 - obecnie
CUPRA Ateca

CUPRA - Wiadomości

Cupra Formentor już bez dopisku Concept. To pierwszy samodzielny model nowej marki
Cupra Formentor, inspirowany coupe SUV, wyjedzie na drogi jeszcze w tym roku. To wyjątkowo ważny model dla Cupry - ich pierwszy opracowany samodzielnie samochód. Czym chce przekonać do siebie kierowców?

Cupra Leon zadebiutowała w Martorell. Występuje w siedmiu (!) wersjach i jest... hybrydą. "Leo(n), why?"
Tydzień przed salonem samochodowym w Genewie zadebiutowała Cupra Leon - nowe wcielenie sportowego hatchbacka z Martorell. To pierwszy raz, kiedy Leon trafił pod skrzydła niezależnej już marki Cupra. Hiszpańscy inżynierowie nie zawiedli i wchodzą w segment sportowych kompaktów z niemałym rozmachem, choć bazują na sprawdzonych rozwiązaniach.

Cupra pokaże cztery nowe modele do końca roku. Będą to rózne wcielenia Leona
Jeszcze w tym roku nowo powstała marka Cupra zaprezentuje aż cztery nowe modele. Zadebiutują jeszcze przed targami w Genewie.

Cupra Leon zadebiutuje jeszcze w lutym. Będzie mocną hybrydą. A to dopiero początek ofensywy
Dopiero co debiutował zupełnie nowy Seat Leon, a już lada chwila zobaczymy jego ostrzejszą wersję. Od tej generacji hiszpański hot hatch będzie hybrydą ładowaną z gniazdka, a na masce będzie miał znaczek Cupry.

Seat pokaże w tym roku 14 nowych samochodów. Pierwszy debiut już za kilka dni
Rok 2020 będzie dla marek Seat i Cupra dość wyjątkowy. Wspólnie zaprezentują 14 nowych modeli, w tym aż sześć sygnowanych sportowym znaczkiem Cupra.