CITROEN C4 Picasso Kombi II (2010 - 2014)

CITROEN C4 Picasso Kombi II

Generacja była produkowana od 2010 do 2014 roku. CITROEN C4 Picasso Kombi II to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 82 do 120 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji CITROEN C4 Picasso Kombi II wynosi od 112 do 163 KM. Silnik CITROEN C4 Picasso Kombi II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1560 do 1997 cm3. Na każdy cylinder w silniku CITROEN C4 Picasso Kombi II przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy CITROEN C4 Picasso Kombi II osiąga moment obrotowy od 160 do 340 Nm. CITROEN C4 Picasso Kombi II posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ CITROEN C4 Picasso Kombi II to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że CITROEN C4 Picasso Kombi II posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1734 litrów. Wymiary samochodu: 4468 mm długości, 1831 mm szerokości, 1610 mm wysokości.

Opinie o CITROEN C4 Picasso Kombi II

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników CITROEN C4 Picasso Kombi II

Zdjęcia CITROEN C4 Picasso Kombi II

CITROEN C4 Picasso - Wiadomości

Kupujemy używane: Chevrolet Orlando i Citroen C4 Picasso. Zapomniane minivany za rozsądną kwot
Specyficzne wymagania mają bez wątpienia rodziny. Z myślą o nich wielu producentów przez dekady wprowadzało do swoich ofert funkcjonalne vany. Specjalistami w tej dziedzinie od są francuskie koncerny, czego dowodzi chociażby Citroen C4 Picasso. Pomijaną przez kierowców alternatywą dla niego jest Chevrolet Orlando. Przez spadek zainteresowania autami z tego segmentu, można je kupić za stosunkowo niską kwotę. Co ważne, co zdecydowanie bardziej funkcjonalne względem bijących obecnie rekordy popularności crossoverów.

Kupujemy używane: Ford S-Max I kontra Citroen C4 Grand Picasso I. Pierwsze generacje popularnych minivanów
Jednym z trudniejszych zadań motoryzacyjnych jest sprostanie wysokim wymaganiom rodzin. W tej konkurencji bez wątpienia najlepiej radzą sobie średniej klasy minivany. Sprawdźmy, co oferuje pierwsza generacja Forda S-Max i Citroena C4 Grand Picasso. Na rynku wtórnym znajdziemy wiele egzemplarzy, ale nie każdy będzie warty uwagi.