CITROEN C4 Picasso Kombi C4 Grand Picasso IV

CITROEN C4 Picasso Kombi C4 Grand Picasso IV (2016 - 2018)

CITROEN C4 Picasso Kombi C4 Grand Picasso IV

Generacja była produkowana od 2016 do 2018 roku. CITROEN C4 Picasso Kombi C4 Grand Picasso IV to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 73 do 121 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji CITROEN C4 Picasso Kombi C4 Grand Picasso IV wynosi od 100 do 165 KM. Silnik CITROEN C4 Picasso Kombi C4 Grand Picasso IV jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 1199 do 1997 cm3. Na każdy cylinder w silniku CITROEN C4 Picasso Kombi C4 Grand Picasso IV przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy CITROEN C4 Picasso Kombi C4 Grand Picasso IV osiąga moment obrotowy od 230 do 370 Nm. CITROEN C4 Picasso Kombi C4 Grand Picasso IV posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ CITROEN C4 Picasso Kombi C4 Grand Picasso IV to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że CITROEN C4 Picasso Kombi C4 Grand Picasso IV posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1560 litrów. Wymiary samochodu: 4597 mm długości, 1826 mm szerokości, 1638 mm wysokości.

Opinie o CITROEN C4 Picasso Kombi C4 Grand Picasso IV

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników CITROEN C4 Picasso Kombi C4 Grand Picasso IV

Zdjęcia CITROEN C4 Picasso Kombi C4 Grand Picasso IV

CITROEN C4 Picasso C4 Grand Picasso IV kombi biały przedni lewy
CITROEN C4 Picasso C4 Grand Picasso IV kombi biały przedni lewy
CITROEN C4 Picasso C4 Grand Picasso IV kombi biały boczny lewy
CITROEN C4 Picasso C4 Grand Picasso IV kombi biały tylny prawy
CITROEN C4 Picasso C4 Grand Picasso IV kombi biały przedni prawy
CITROEN C4 Picasso C4 Grand Picasso IV kombi biały przedni lewy
CITROEN C4 Picasso C4 Grand Picasso IV kombi biały tylny lewy

CITROEN C4 Picasso - Wiadomości

Kupujemy używane: Chevrolet Orlando i Citroen C4 Picasso. Zapomniane minivany za rozsądną kwot
Specyficzne wymagania mają bez wątpienia rodziny. Z myślą o nich wielu producentów przez dekady wprowadzało do swoich ofert funkcjonalne vany. Specjalistami w tej dziedzinie od są francuskie koncerny, czego dowodzi chociażby Citroen C4 Picasso. Pomijaną przez kierowców alternatywą dla niego jest Chevrolet Orlando. Przez spadek zainteresowania autami z tego segmentu, można je kupić za stosunkowo niską kwotę. Co ważne, co zdecydowanie bardziej funkcjonalne względem bijących obecnie rekordy popularności crossoverów.

Kupujemy używane: Ford S-Max I kontra Citroen C4 Grand Picasso I. Pierwsze generacje popularnych minivanów
Jednym z trudniejszych zadań motoryzacyjnych jest sprostanie wysokim wymaganiom rodzin. W tej konkurencji bez wątpienia najlepiej radzą sobie średniej klasy minivany. Sprawdźmy, co oferuje pierwsza generacja Forda S-Max i Citroena C4 Grand Picasso. Na rynku wtórnym znajdziemy wiele egzemplarzy, ale nie każdy będzie warty uwagi.