CITROEN

CITROEN

CITROEN
Francuski Citroen prowadzi działalność od 1919 roku. Marka zasłynęła takimi samochodami, jak niepowtarzalne modele: Citroen Traction Avant, Citroen DS. oraz równie rewolucyjny i innowacyjny Citroen CX. Od 1974 roku Citroen stał się częścią koncernu PSA, gdzie pełni teraz rolę najbardziej przystępnej cenowo marki. Ostatnio ze struktur Citroena została wyodrębniona marka DS.

Citroen nie zapomina o swojej przeszłości i ich samochody wyróżniają się na ulicy ciekawą stylistyką i innowacyjnymi rozwiązaniami. Wystarczy spojrzeć na Citroen C4 Cactus, to auto, jakiego próżno szukać u konkurencji. Inne popularne modele Citroena to: C3, C4 oraz. C5. Bardziej praktyczne Citroeny noszą nazwę Picasso.

Modele CITROEN

CITROEN - Wiadomości

Citroen C3 Aircross 1.2 PureTech 130 - test. Modny crossover nie musi być koszmarnie drogi
Wyjątkowo niska cena Citroena C3 Aircross sprawia, że małym crossoverem zainteresuje się wielu kierowców w Polsce. Ale napompowane i podniesione C3 ma do zaoferowania znacznie więcej.

Czy warto kupić samochód na wyprzedaży? Jak znaleźć najkorzystniejsze oferty
Chociaż ceny aut spadają najbardziej pod koniec roku, to również jego początek - od stycznia do początku marca - jest momentem, kiedy możemy znaleźć bardzo atrakcyjne promocje na rynku.

To już koniec Citroena Picasso. Czy będzie następca?
Od wielu lat w gamie modelowej Citroena było miejsce na rodzinne modele ze znaczkiem Picasso. W końcu przyszedł moment na rezygnację z tego emblematu. Francuski producent zdradził przyszłość tych samochodów.

Citroen C4 Cactus FL - pierwsza jazda. Lifting zaawansowany
C4 Cactus to powrót do dawnych priorytetów Citroena - wciąż ma być stylowo, ale na pierwszym planie jest komfort. Lifting wyraźnie to podkreślił.

Nowy Citronen C4 Cactus - ceny w Polsce. Wyjątkowy kompakt już nad Wisłą
Polski oddział Citroena właśnie pochwalił się ceną nowego Citroena C4 Cactusa. Lubiany crossover wciąż będzie kusił bardzo przystępną ceną.