CITROEN

CITROEN

CITROEN
Francuski Citroen prowadzi działalność od 1919 roku. Marka zasłynęła takimi samochodami, jak niepowtarzalne modele: Citroen Traction Avant, Citroen DS. oraz równie rewolucyjny i innowacyjny Citroen CX. Od 1974 roku Citroen stał się częścią koncernu PSA, gdzie pełni teraz rolę najbardziej przystępnej cenowo marki. Ostatnio ze struktur Citroena została wyodrębniona marka DS.

Citroen nie zapomina o swojej przeszłości i ich samochody wyróżniają się na ulicy ciekawą stylistyką i innowacyjnymi rozwiązaniami. Wystarczy spojrzeć na Citroen C4 Cactus, to auto, jakiego próżno szukać u konkurencji. Inne popularne modele Citroena to: C3, C4 oraz. C5. Bardziej praktyczne Citroeny noszą nazwę Picasso.

Modele CITROEN

CITROEN - Wiadomości

Klasyczne Citroeny podczas warszawskiej Nocy Muzeów. Gdzie zobaczyć wystawę francuskich klasyków?
Już w sobotę 18 maja odbędzie się coroczne wydarzenie jakim jest Noc Muzeów. W tym roku na warszawskiej mapie kulturalnej nie zabraknie akcentu motoryzacyjnego. Citroen przygotował coś specjalnego dla fanów marki.

Noc Muzeów 2019 z Citroenem - motoryzacyjny piknik i parada klasycznych aut
W najbliższą sobotę, 18 maja, Citroën Polska zorganizuje wystawę zabytkowych samochodów, motoryzacyjny piknik i paradę klasycznych Citroënów.

Opinie Moto.pl: Citroen Grand C4 SpaceTourer 2.0 HDi 163 KM aut - biały kruk?
Jeszcze całkiem niedawno trudno było sobie wyobrazić lepsze auto rodzinne niż minivan. A jednym z czołowych reprezentantów tej klasy jest Citroen C4 SpaceTourer. Dziś, pojazdy tego segmentu są skutecznie wypierane przez crossovery. Sprawdzamy, czy słusznie.

Opinie Moto.pl: Citroen Berlingo M - alternatywa dla SUV-ów?
Od 1996 r. Citroen sprzedał ponad 3 miliony Berlingo. Teraz kombivan powraca w jeszcze lepszej formie. Choć w Polsce to auto niszowe, to trzeba mu przyznać, że w swojej niszy jest absolutnym wzorem.

Opinie Moto.pl: Citroen C3 Aircross - "O! Jaki fajny kolor!"
"O! Jaki fajny kolor" - usłyszałem od pewnej młodej dziewczyny, kiedy zaparkowałem Citroena C3 Aircrossa pod centrum handlowym. I nie była to odosobniona reakcja na sympatycznego crossovera. C3 Aircross ma swój własny, niepowtarzalny styl. I z tego powodu nie jest to auto dla wszystkich.