CITROEN

CITROEN

CITROEN
Francuski Citroen prowadzi działalność od 1919 roku. Marka zasłynęła takimi samochodami, jak niepowtarzalne modele: Citroen Traction Avant, Citroen DS. oraz równie rewolucyjny i innowacyjny Citroen CX. Od 1974 roku Citroen stał się częścią koncernu PSA, gdzie pełni teraz rolę najbardziej przystępnej cenowo marki. Ostatnio ze struktur Citroena została wyodrębniona marka DS.

Citroen nie zapomina o swojej przeszłości i ich samochody wyróżniają się na ulicy ciekawą stylistyką i innowacyjnymi rozwiązaniami. Wystarczy spojrzeć na Citroen C4 Cactus, to auto, jakiego próżno szukać u konkurencji. Inne popularne modele Citroena to: C3, C4 oraz. C5. Bardziej praktyczne Citroeny noszą nazwę Picasso.

Modele CITROEN

CITROEN - Wiadomości

Koniec Citroena C4 w wersji hatchback. Co z następcą?
Kilka dni temu zadebiutował odświeżony Citroen C4 Cactus. To sprawiło, że na "emeryturę" odchodzi Citroen C4 w wersji hatchback, który był jednym z najstarszych i najmniej ekscytujących modeli w gamie francuskiego producenta.

Nowy Citroen C4 Cactus - kompakt jedyny w swoim rodzaju
Citroen to jedna z tych marek, która zawsze idzie swoją drogą i nie ogląda się na innych. Citroen C4 Cactus to auto, którego odpowiednika próżno szukać u konkurencji. Teraz sympatyczny model doczekał się liftingu.

Grupa PSA, właściciel marek Peugeot, Citroen i DS, została nagrodzona za podawanie realnego zużycia paliwa sprzedawanych samochodów
Producenci samochodów mają bardzo różne podejście do kwestii pokazywania wyników spalania. Niektóre firmy mocno zaniżają wyniki, a niektóre podają adekwatne do rzeczywistości. Francuski koncern właśnie otrzymał nagrodę za uczciwe podejście do kwestii pomiarów.

"Samochód skazany na sukces, który osiągnął" - testujemy Citroena C3
Dawno nie było w Europie samochodu, który narobił tyle namieszania na rynku. Kierowcy wprost oszaleli na punkcie awangardowego Citroena C3. Postanowiliśmy sprawdzić, skąd bierze się jego sukces. Testujemy nowe C3.

Zawsze krok przed wszystkimi. Historia Citroena C3
Nowy Citroen C3 z miejsca podbił serca Europejczyków. Małe francuskie auto bije rekordy sprzedaży i z miesiąca na miesiąc notuje coraz większe wzrosty. Sukces modelu nie może dziwić, kiedy prześledzimy historię C3. Francuzi od zawsze wyznaczali trendy w segmencie. I nie inaczej jest w przypadku aktualnej, trzeciej już generacji.