CITROEN

CITROEN

CITROEN
Francuski Citroen prowadzi działalność od 1919 roku. Marka zasłynęła takimi samochodami, jak niepowtarzalne modele: Citroen Traction Avant, Citroen DS. oraz równie rewolucyjny i innowacyjny Citroen CX. Od 1974 roku Citroen stał się częścią koncernu PSA, gdzie pełni teraz rolę najbardziej przystępnej cenowo marki. Ostatnio ze struktur Citroena została wyodrębniona marka DS.

Citroen nie zapomina o swojej przeszłości i ich samochody wyróżniają się na ulicy ciekawą stylistyką i innowacyjnymi rozwiązaniami. Wystarczy spojrzeć na Citroen C4 Cactus, to auto, jakiego próżno szukać u konkurencji. Inne popularne modele Citroena to: C3, C4 oraz. C5. Bardziej praktyczne Citroeny noszą nazwę Picasso.

Modele CITROEN

CITROEN - Wiadomości

Zawsze krok przed wszystkimi. Historia Citroena C3
Nowy Citroen C3 z miejsca podbił serca Europejczyków. Małe francuskie auto bije rekordy sprzedaży i z miesiąca na miesiąc notuje coraz większe wzrosty. Sukces modelu nie może dziwić, kiedy prześledzimy historię C3. Francuzi od zawsze wyznaczali trendy w segmencie. I nie inaczej jest w przypadku aktualnej, trzeciej już generacji.

Jedyny w swoim rodzaju. Prezentacja Citroena C3
Zamówienia na Citroena C3 w 2017 r. wzrosły o imponujące 70 proc. I trudno się temu dziwić, bo na rynku dawno nie było tak kompletnego miejskiego auta. Citroen C3 to nie tylko przyciągająca wzrok, awangardową stylistyka, ciekawie zaprojektowane wnętrze i masa nowoczesnych systemów, ale także świetny silnik 1.2 PureTech, który zdobył nagrodę dla Silnika Roku.

Znamy ceny Citroena C3 Aircross. Jest naprawdę tani!
Citroen C3 Aircross ma zaoferować kierowcom ciekawą stylistykę, chwalone silniki, aż 12 systemów wspomagania prowadzenia i szerokie możliwości personalizacji. Właśnie poznaliśmy jego cenę.

Autonomiczne auta coraz bliżej. Citroen przejechał przez autostradowe bramki
Zielone światło dla samochodów autonomicznych zbliża się nieuchronnie. Kolejny krok zrobili Francuzi, którym udało się pokonać autostradowe bramki bez udziału kierowcy. Dokonał tego Citroen C4 Picasso.

Citroen C1 Pacific Edition - Tylko dla Włochów?
Ocean Spokojny zajmuje 30% powierzchni Ziemi i jest największym oraz najstarszym zbiornikiem wodnym świata. Na drugim biegunie znajduje się najmniejszy w gamie Citroena C1, który debiutuje właśnie na rynku włoskim w limitowanej serii - Pacific Edition.