CITROEN

CITROEN

CITROEN
Francuski Citroen prowadzi działalność od 1919 roku. Marka zasłynęła takimi samochodami, jak niepowtarzalne modele: Citroen Traction Avant, Citroen DS. oraz równie rewolucyjny i innowacyjny Citroen CX. Od 1974 roku Citroen stał się częścią koncernu PSA, gdzie pełni teraz rolę najbardziej przystępnej cenowo marki. Ostatnio ze struktur Citroena została wyodrębniona marka DS.

Citroen nie zapomina o swojej przeszłości i ich samochody wyróżniają się na ulicy ciekawą stylistyką i innowacyjnymi rozwiązaniami. Wystarczy spojrzeć na Citroen C4 Cactus, to auto, jakiego próżno szukać u konkurencji. Inne popularne modele Citroena to: C3, C4 oraz. C5. Bardziej praktyczne Citroeny noszą nazwę Picasso.

Modele CITROEN

CITROEN - Wiadomości

Citroen C5 Aircross Plug-In Hybrid - 50 km na samym silniku elektrycznym
Grupa PSA szykuje się do e-rewolucji. Już w Paryżu zobaczymy koncepcyjnego Citroena C5 Aircross w wersji hybrydowej. Auto w przyszłym roku będzie gotowe do produkcji.

Kolejny internetowy salon z autami na abonament. Prześwietlamy ofertę Autoflix
Kolejny wirtualny salon z samochodami na abonament został otwarty w sieci. Autoflix oferuje auta różnych marek i z różnych segmentów. Ile trzeba zapłacić za Skodę Fabię, Fiata 500 czy Nissana Qashqaia w abonamencie?

Specjalne okulary zapobiegną chorobie lokomocyjnej - ciekawy patent z Francji
Choroba lokomocyjna to przypadłość, która może się zdarzyć pasażerom w różnym wieku. Marka Citroen postanowiła przyjrzeć się problemowi z bliska. Efektem prac są specjalne okulary o futurystycznym kształcie.

Citroën C3 ELLE - w wyjątkowym stylu
Modne dodatki, wyjątkowe akcenty stylistyczne i bogate wyposażenie seryjne - Citroën C3 ELLE to najbardziej miejski z miejskich Citroënów C3.

Nowy Citroen Berlingo  - zamiast SUV-a
Historia Citroena Berlingo sięga 1996 r. Ciekawy pomysł połączenia auta użytkowego, osobowego i rodzinnego okazał się strzałem w dziesiątkę. Citroen sprzedał ponad 3 miliony sztuk Berlingo. A do Polski właśnie przyjechała najnowsza generacja lubianego modelu.