CITROEN

CITROEN

CITROEN
Francuski Citroen prowadzi działalność od 1919 roku. Marka zasłynęła takimi samochodami, jak niepowtarzalne modele: Citroen Traction Avant, Citroen DS. oraz równie rewolucyjny i innowacyjny Citroen CX. Od 1974 roku Citroen stał się częścią koncernu PSA, gdzie pełni teraz rolę najbardziej przystępnej cenowo marki. Ostatnio ze struktur Citroena została wyodrębniona marka DS.

Citroen nie zapomina o swojej przeszłości i ich samochody wyróżniają się na ulicy ciekawą stylistyką i innowacyjnymi rozwiązaniami. Wystarczy spojrzeć na Citroen C4 Cactus, to auto, jakiego próżno szukać u konkurencji. Inne popularne modele Citroena to: C3, C4 oraz. C5. Bardziej praktyczne Citroeny noszą nazwę Picasso.

Modele CITROEN

CITROEN - Wiadomości

Autonomiczne auta coraz bliżej. Citroen przejechał przez autostradowe bramki
Zielone światło dla samochodów autonomicznych zbliża się nieuchronnie. Kolejny krok zrobili Francuzi, którym udało się pokonać autostradowe bramki bez udziału kierowcy. Dokonał tego Citroen C4 Picasso.

Citroen C1 Pacific Edition - Tylko dla Włochów?
Ocean Spokojny zajmuje 30% powierzchni Ziemi i jest największym oraz najstarszym zbiornikiem wodnym świata. Na drugim biegunie znajduje się najmniejszy w gamie Citroena C1, który debiutuje właśnie na rynku włoskim w limitowanej serii - Pacific Edition.

Bezpieczeństwo nade wszystko, czyli jak Citroen C4 Picasso chroni Ciebie i Twoją rodzinę
Co jest najważniejsze w rodzinnym vanie? Oczywiście walory praktyczne, przestronność, możliwości adaptacji wnętrza czy masa sprytnych, pojemnych schowków. Nie można jednak pominąć jeszcze jednej bardzo ważnej sprawy - bezpieczeństwa! W końcu to samochód, który wozimy całą naszą rodzinę. Citroen C4 Picasso i z tego zadania wywiązuje się na mocną piątkę.

Citroen C4 Picasso | Test | Minivan w świecie SUV-ów
W ubiegłym roku Citroen C4 Picasso przeszedł facelifting. Z zewnątrz auto zmieniło się niewiele. I dobrze, bo kompaktowy minivan wciąż wygląda bardzo nowocześnie. Znacznie więcej zmieniło się we wnętrzu. Citroen wyposażył C4 Picasso w nowoczesne systemy bezpieczeństwa wspierające kierowcę. Czy francuski minivan jest dobrą alternatywą dla SUV-ów? Sprawdziliśmy to. Zobacz test video i poznaj naszą opinię o nowym C4 Picasso.

Citroen C3 Aircross gotowy na podbój rynku. Cena może być naprawdę przystępna
Ofensywa producentów w segmencie crossoverów B trwa w najlepsze. Swoje auto pokazał właśnie Hyundai, dwa maluchy zapowiada Volkswagen. Czy Citroen C3 Aircross poradzi sobie z konkurencją?