CHEVROLET

CHEVROLET

CHEVROLET
Należący do General Motors Chevrolet to jedna z najważniejszych marek w historii motoryzacji. Chevrolet powstał w 1911 roku w Detroit za sprawą Szwajcara Louisa Chevroleta. Już w 1916 roku firma stała się częścią kolosa GM. Wymienić najważniejsze modele Chevroleta to cokolwiek karkołomne zadanie. Chevrolet ma na swoim koncie takie klasyki, jak Corvette, Camaro, czy Impala, a z drugiej strony wiele „przeciętnych” aut dla zwykłych ludzi – choćby Aveo czy Spark.

Miłośnicy amerykańskiej motoryzacji będą niepocieszeni, ale Chevrolet postanowił wycofać się z Europy, a jego obowiązki przejmie Opel. Powodem decyzji były kiepskie wyniki sprzedaży. Jednak na rynku wtórnym wciąż możemy dostać Chevroleta Aveo, Sparka, Cruze albo Captiva. To dobre auta, a ich głównym atutem jest okazyjna cena. Warto więc przyjrzeć się Chevroletom, przeszukując oferty.

Modele CHEVROLET

CHEVROLET - Wiadomości

Brazylia: potrącona skuterzystka wpadła do kanału. Może mówić o pechu i szczęściu jednocześnie [WIDEO]
Ofiara ma uszkodzony kręgosłup, ale nie jest poważnie ranna. Wypadek zdarzył się przez nieuwagę kierowcy samochodu osobowego. Potrącona kobieta spadła w dół kanału przez otwartą studzienkę kanalizacyjną.

Nowy pojazd dla amerykańskiego wojska. GM wygrał przetarg armii USA
Część koncernu General Motors zajmująca się pojazdami wojskowymi wygrała przetarg na lekki samochód dla piechoty, tak zwany ISV. Został skonstruowany na bazie pikapa Chevrolet Colorado ZR2.

Serwis zniszczył nową corvettę. Właściciel zobaczył to w internecie
Przegląd nowego modelu Chevroleta Corvette był wyzwaniem, któremu nie sprostali mechanicy autoryzowanego serwisu marki na Florydzie. Najpierw drogi sportowy samochód spadł im z podnośnika hydraulicznego. Potem opublikowali zdjęcia swojego "wyczynu" na Instagramie.

Ten kierowca nie lubi płacić przed tankowaniem. Trudno uwierzyć w to, co zrobił
Kanadyjska policja szuka mężczyzny, którego wyprowadziła z równowagi konieczność zapłaty za paliwo przed tankowaniem. Wyżył się na dystrybutorze i odjechał w nieznanym kierunku. Całe zdarzenie nagrała kamera przemysłowa na stacji.

Ostatni samochód, którym jechał Steve McQueen. Kamper legendy Hollywood trafił na sprzedaż
Steve McQueen był słynnym aktorem, ale najbardziej ze wszystkiego kochał motoryzację. W swoim życiu miał ponad 60 samochodów i uwielbiał kolekcjonować klasyki. Widoczny na zdjęciu Chevrolet był ostatnim autem, którym jechał w życiu.