CHEVROLET

CHEVROLET

CHEVROLET
Należący do General Motors Chevrolet to jedna z najważniejszych marek w historii motoryzacji. Chevrolet powstał w 1911 roku w Detroit za sprawą Szwajcara Louisa Chevroleta. Już w 1916 roku firma stała się częścią kolosa GM. Wymienić najważniejsze modele Chevroleta to cokolwiek karkołomne zadanie. Chevrolet ma na swoim koncie takie klasyki, jak Corvette, Camaro, czy Impala, a z drugiej strony wiele „przeciętnych” aut dla zwykłych ludzi – choćby Aveo czy Spark.

Miłośnicy amerykańskiej motoryzacji będą niepocieszeni, ale Chevrolet postanowił wycofać się z Europy, a jego obowiązki przejmie Opel. Powodem decyzji były kiepskie wyniki sprzedaży. Jednak na rynku wtórnym wciąż możemy dostać Chevroleta Aveo, Sparka, Cruze albo Captiva. To dobre auta, a ich głównym atutem jest okazyjna cena. Warto więc przyjrzeć się Chevroletom, przeszukując oferty.

Modele CHEVROLET

CHEVROLET - Wiadomości

Ten kierowca nie lubi płacić przed tankowaniem. Trudno uwierzyć w to, co zrobił
Kanadyjska policja szuka mężczyzny, którego wyprowadziła z równowagi konieczność zapłaty za paliwo przed tankowaniem. Wyżył się na dystrybutorze i odjechał w nieznanym kierunku. Całe zdarzenie nagrała kamera przemysłowa na stacji.

Ostatni samochód, którym jechał Steve McQueen. Kamper legendy Hollywood trafił na sprzedaż
Steve McQueen był słynnym aktorem, ale najbardziej ze wszystkiego kochał motoryzację. W swoim życiu miał ponad 60 samochodów i uwielbiał kolekcjonować klasyki. Widoczny na zdjęciu Chevrolet był ostatnim autem, którym jechał w życiu.

Chevrolet Corvette C3 Stingray w wynajmie na minuty Panek CarSharing
Wypożyczalnia samochodów na minuty Panek ma w swojej ofercie kilka nietuzinkowych pojazdów. Choć podstawowa flota opiera się na hybrydowych Toyotach, w aplikacji znajdziemy też takie perełki jak Polonez, Fiat 126p, Pontiac Trans Am, a niedługo pojawi się także... Chevrolet Corvette C3 Stingray!