AUDI e-tron Kombi

AUDI e-tron Kombi

AUDI e-tron Kombi

Model jest produkowany od roku 2019 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. AUDI e-tron Kombi to klasa executive samochodów osobowych. Cena nowego modelu AUDI e-tron Kombi to od 342 800 do 349 700 PLN.

Moc maksymalna wynosi 265 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu AUDI e-tron Kombi wynosi 360 KM. Silnik AUDI e-tron Kombi jest typu nie połączone o pojemności 0 cm3.

Cały układ napędowy AUDI e-tron Kombi osiąga moment obrotowy 664 Nm. AUDI e-tron Kombi posiada stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ AUDI e-tron Kombi to elektryczny.

Warto nadmienić, że AUDI e-tron Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1725 litrów. Wymiary samochodu: 4901 mm długości, 1935 mm szerokości, 1629 mm wysokości.

Opinie o AUDI e-tron Kombi

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje AUDI e-tron Kombi

2019 - obecnie
AUDI e-tron Kombi I

AUDI e-tron - Wiadomości

Audi e-tron 50 quattro - tańsza i słabsza odmiana elektrycznego SUV-a
Pod koniec zeszłego tygodnia Audi zaprezentowało e-trona w wersji 50 quattro. To tańsza odmiana elektrycznego SUV-a. Czym się różni? Ma mniej mocy i niższy zasięg, ale chce to nadrobić niższą ceną.

Audi e-tron może spłonąć. Marka wzywa pojazdy zagrożone pożarem
Audi długo nie nacieszyło się swoim elektrycznym SUV-em. Zaledwie kilka miesięcy po wprowadzeniu auta do sprzedaży, ponad półtora tysiąca e-tronów musi wrócić na akcję serwisową. Powodem jest możliwość wystąpienia samozapłonu.

Opinie Moto.pl: Audi e-tron - samochód elektryczny, który ma sens?
Audi e-tron to pierwszy seryjnie produkowany w pełni elektryczny pojazd marki Audi. Nie tylko jeździ na prąd, ale jest także czteronapędowym SUV-em z pojemnym bagażnikiem i sporym zasięgiem. Czy właśnie tak wygląda przyszłość samochodów elektrycznych?