AUDI e-tron

AUDI e-tron

AUDI e-tron

AUDI e-tron posiada nadwozia typu hatchback oraz kombi. Model jest produkowany od roku 2019 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. AUDI e-tron to klasa executive samochodów osobowych. Cena nowego modelu AUDI e-tron to od 307 500 do 371 000 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 230 do 300 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu AUDI e-tron wynosi od 314 do 408 KM. Silnik AUDI e-tron jest typu nie połączone o pojemności 0 cm3.

Cały układ napędowy AUDI e-tron osiąga moment obrotowy od 516 do 664 Nm. AUDI e-tron posiada stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ AUDI e-tron to elektryczny.

Warto nadmienić, że AUDI e-tron posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1725 litrów. Wymiary samochodu: 4901 mm długości, 1935 mm szerokości, od 1616 do 1629 mm wysokości.

Opinie o AUDI e-tron

Ocena ogólna:
(6 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Wersje nadwozia

Generacje AUDI e-tron

AUDI e-tron Sportback
2020 - obecnie
AUDI e-tron
2019 - obecnie

Wymiary AUDI e-tron 50 Quattro Hatchback Sportback 314KM

Długość
4901 mm
Szerokość
od 1935 mm do 2043 mm
Wysokość
1616 mm
Pojemność bagażnika
615 l
Waga
3040 kg

AUDI e-tron - Wiadomości

Czy to prawda, że samochody elektryczne są ciężkie i mają małe bagażniki? Obalamy mity
Wśród przeciwników samochodów elektrycznych często pada argument, że auta z takim napędem są ciężkie i mają mały bagażnik, co czyni je niepraktycznymi. A jak jest w rzeczywistości?

Ten, kto powiedział, że samochody elektryczne nie dają frajdy, prawdopodobnie nimi nie jeździł
Z czym kojarzy nam się samochód elektryczny? Przede wszystkim z ekologią. Zerowa emisja substancji szkodliwych to główny powód, dla którego motoryzacja skręca w stronę elektromobilności. Ale niewiele osób zdaje sobie sprawę, że ekologiczne samochody nie muszą być nudne.

Ile trwa ładowanie samochodu elektrycznego? Sprawdzamy dostępne metody
Myśląc o eksploatacji samochodów elektrycznych często obawiamy się nie tylko zbyt małego zasięgu, ale także długiego czasu ładowania. A przy odpowiedniej infrastrukturze naładowanie baterii zajmie nam kilkadziesiąt minut.

Audi Q4 Sportback e-tron concept. Przyszłość Audi w kompaktowej formie
Ma wszystko co najmodniejsze w motoryzacji. Łączy kilka gatunków, jest elektryczny i seksowny. Audi Q4 Sportback e-tron został zaprezentowany w wersji studyjnej, ale i tak wkrótce znajdzie się w sprzedaży.

Samochód Iron Mana przyłapany na drodze. Audi e-tron GT jest niemal gotowe do produkcji
Sportowe elektryczne audi może znaleźć się w sprzedaży jeszcze w 2020 r. Egzemplarze przyłapane na drodze były oklejone kamuflującym wzorem, ale nawyraźniej gotowe do premiery. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że do złudzenia przypominają zjawiskową wersję koncepcyjną.