AUDI

AUDI

AUDI
Należąca do koncernu Volkswagena marka jest od 2011 roku, gdy wyprzedziła Mercedesa, drugim największym na świecie producentem aut luksusowych. W 2013 roku sprzedała blisko 1,6 mln samochodów. Audi jest także wysokodochodowe, zapewniając blisko połowę zysków koncernu Volkswagena.

Marka Audi pojawiła się w 1910 roku, ale zniknęła na ponad dekadę w 1939 roku. Odtworzona w latach 60 w RFN, w latach 80 i 90 spopularyzowała w modelach osobowych napęd 4x4 (nazwany Quattro) oraz silniki wysokoprężne z bezpośrednim wtryskiem (oznaczone TDI). Cztery pierścienie Audi oznaczają marki przedwojennego koncernu Auto-Union, którego jest spadkobiercą: DKW, Wanderer, Audi i Horch.

Modele AUDI

2019 - obecnie
AUDI e-tron
2018 - obecnie
AUDI Q8
2016 - obecnie
AUDI Q2
2011 - obecnie
AUDI Q3
2010 - obecnie
AUDI A7
2010 - obecnie
AUDI A1

AUDI - Wiadomości

Audi Q4 Sportback e-tron concept. Przyszłość Audi w kompaktowej formie
Ma wszystko co najmodniejsze w motoryzacji. Łączy kilka gatunków, jest elektryczny i seksowny. Audi Q4 Sportback e-tron został zaprezentowany w wersji studyjnej, ale i tak wkrótce znajdzie się w sprzedaży.

Klasa premium w Polsce zaczyna odrabiać straty. Luksusowe auta na duzym plusie
Rynek nowych samochodów w Polsce odbił się już od dna, ale wciąż znajduje się na wyraźnym minusie. Jednak, kiedy spojrzymy tylko na samochody luksusowe, to zobaczymy znaczne ożywienie sprzedaży.

Nowe Audi Q5 zaprezentowane. Na premierę przyjedzie z miękką hybrydą
Nowe Audi Q5 debiutuje w wersji 40 TDI z układem miękkiej hybrydy. Z czasem w ofercie pojawią się kolejne wersje silnikowe. Co zmieniło się w bestsellerowym SUV-ie?

Napęd quattro nie działa pod wodą. Przekonał się o tym kierowca tego audi A7 [WIDEO]
Wiara często czyni cuda, również w możliwości samochodu, ale ten kierowca zaufał za bardzo produktowi marki audi. Próbując przejechać przez tunel pod wiaduktem zwodował swoje auto.

Bezkosztowe rozwiązanie umowy albo spłata przez markę dwóch rat. Tak Audi dba o swoich klientów
Niepewne czasy nie zachęcają do podejmowania trudnych decyzji, a taką zawsze jest wybór nowego samochodu. Nieważne, prywatnego czy do firmy. Producenci samochodów wychodzą naprzeciw klientów i dostosowują swoją ofertę do sytuacji na rynku. Zdecydowanie jedną z ciekawszych przygotowało Audi.