ASTON MARTIN Vantage Roadster

ASTON MARTIN Vantage Roadster

ASTON MARTIN Vantage Roadster

Model był produkowany od 2009 do 2017 roku. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. ASTON MARTIN Vantage Roadster to klasa luksusowe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 313 do 421 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu ASTON MARTIN Vantage Roadster wynosi od 426 do 573 KM. Silnik ASTON MARTIN Vantage Roadster jest typu układ v posiadający od 8 do 12 cylidrów o pojemności od 4735 do 5935 cm3. Na każdy cylinder w silniku ASTON MARTIN Vantage Roadster przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy ASTON MARTIN Vantage Roadster osiąga moment obrotowy od 470 do 620 Nm. ASTON MARTIN Vantage Roadster posiada napęd tylny a typ paliwa na jaki jeździ ASTON MARTIN Vantage Roadster to benzyna.

Warto nadmienić, że ASTON MARTIN Vantage Roadster posiada 2 drzwi, 2 siedzenia. Wymiary samochodu: od 4380 do 4385 mm długości, 1865 mm szerokości, od 1241 do 1270 mm wysokości.

Opinie o ASTON MARTIN Vantage Roadster

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje ASTON MARTIN Vantage Roadster

Zdjęcia ASTON MARTIN Vantage Roadster

ASTON MARTIN Vantage - Wiadomości

Klasyczne rozwiązania, czyli supersamochód z manualną skrzynią biegów. Nadchodzi Aston Martin Vantage AMR
Wiele współczesnych supersamochodów jest naszpikowanych elektroniką. Kontrole trakcji, elektronicznie regulowana siła docisku, czy superszybkie skrzynie automatyczne, są już codziennością. Dlatego "surowe" sportowe auto, dające kierowcy pełną kontrolę, to nadal rarytas. Do tego grona dołącza właśnie Aston Martin Vantage AMR.