ASTON MARTIN

ASTON MARTIN

ASTON MARTIN
Czym byłaby dzisiejsza motoryzacja bez Brytyjczyków? Na pewno miejscem o wiele nudniejszym. Wielu producentów przepięknych, zapierających dech w piersiach supersamochodów pochodzi właśnie z Wysp Brytyjskich. Esencją stylu, luksusu i szybkiej jazdy jest oczywiście Aston Martin.
Pierwsze Astony Martiny zaczęły wyjeżdżać na drogi w 1914 roku. Od samego początku samochody Astona Martina brały udział w wyścigach i to brały udział z powodzeniem. Większość ludzi kojarzy markę z brawurowymi występami w filmach z Agentem 007. Pierwszym Astonem Bonda był kultowy Aston Martin DB5. Dzisiaj o szybsze bicie serca przyprawiają nas takie superauta jak: Aston Martin DB9, V8 Vantage, V12 Vantage, Vanquish oraz Rapide.

Modele ASTON MARTIN

ASTON MARTIN - Wiadomości

Aston Martin DBS Superleggera - lżejszy i piekielnie szybki Aston Martin
Lada moment pojawi się na rynku Aston Martin DBS Superleggera. Superszybki model skrywa pod maską ponad 700 koni mechanicznych. W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia i informacje na jego temat.

Projektował Volkswageny, teraz zajmie się Astonem Martinem
Brytyjski producent supersamochodów ściągnął do swoich szeregów Tobiasa Schulmanna, który do tej pory odpowiadał za wygląd takich modeli jak Volkswagen Arteon czy Touareg, a od niedawna pracował w Bugatti. Teraz obejmie stanowisko dyrektora stylistycznego marki Aston Martin.

Aston Martin też pracuje nad SUV-em. Znamy pierwsze szczegóły
Brytyjski producent oficjalnie zapowiedział swój pierwszy model w segmencie SUV. Przy okazji będzie to pierwszy model w ofercie submarki Lagonda. Premierę zapowiedziano na 2021 rok.