ASTON MARTIN

ASTON MARTIN

ASTON MARTIN
Czym byłaby dzisiejsza motoryzacja bez Brytyjczyków? Na pewno miejscem o wiele nudniejszym. Wielu producentów przepięknych, zapierających dech w piersiach supersamochodów pochodzi właśnie z Wysp Brytyjskich. Esencją stylu, luksusu i szybkiej jazdy jest oczywiście Aston Martin.
Pierwsze Astony Martiny zaczęły wyjeżdżać na drogi w 1914 roku. Od samego początku samochody Astona Martina brały udział w wyścigach i to brały udział z powodzeniem. Większość ludzi kojarzy markę z brawurowymi występami w filmach z Agentem 007. Pierwszym Astonem Bonda był kultowy Aston Martin DB5. Dzisiaj o szybsze bicie serca przyprawiają nas takie superauta jak: Aston Martin DB9, V8 Vantage, V12 Vantage, Vanquish oraz Rapide.

Modele ASTON MARTIN

ASTON MARTIN - Wiadomości

Aston Martin Vantage - brytyjski styl, niemieckie serce
Praca nad następcą dla takiego modelu jak Aston Martin Vantage nie jest zadaniem łatwy. Poprzedni model wyglądał zjawiskowo i dostarczał niesamowitych wrażeń. Okazuje się, że nowa odsłona wcale nie jest gorsza.

Superszybki Aston Martin z technologią z F1
Aston Martin nie spoczywa na laurach. Brytyjski producent supersamochodów przygotowuje nie lada atrakcję dla swoich klientów. Po modelu Valkyrie przyszedł czas na kolejny samochód wykorzystujący najnowsze technologie z Formuły 1.

Aston Martin DB11 Volante - przepiękne kabrio już gotowe
Aston Martin DB11 to nowa era w historii brytyjskiej marki. Teraz do oferty wchodzi przepiękna odmiana Volante. DB11 ze składanym dachem ma wyjechać na drogi już na początku 2018 roku.

Zagato i Aston Martin kolejny raz udowadniają swoją klasę
Brytyjski producent poszerzył współpracę z legendarnym studio projektowym Zagato. Owocem tego mariażu są dwa wyjątkowe i mocno limitowane modele: Speedster i Shooting Brake.

Nowy Aston Martin V8 Vantage. Mamy pierwsze zdjęcia
Codziennie w sieci znajdujemy dziesiątki szpiegowskich zdjęć, ale naprawdę mało które robią takie wrażenie jak ten samochód. Oto nowe wcielenie Astona Martina V8 Vantage, który wygląda jak wyciągnięty prosto z planu filmu "Spectre".