ASTON MARTIN

ASTON MARTIN

ASTON MARTIN
Czym byłaby dzisiejsza motoryzacja bez Brytyjczyków? Na pewno miejscem o wiele nudniejszym. Wielu producentów przepięknych, zapierających dech w piersiach supersamochodów pochodzi właśnie z Wysp Brytyjskich. Esencją stylu, luksusu i szybkiej jazdy jest oczywiście Aston Martin.
Pierwsze Astony Martiny zaczęły wyjeżdżać na drogi w 1914 roku. Od samego początku samochody Astona Martina brały udział w wyścigach i to brały udział z powodzeniem. Większość ludzi kojarzy markę z brawurowymi występami w filmach z Agentem 007. Pierwszym Astonem Bonda był kultowy Aston Martin DB5. Dzisiaj o szybsze bicie serca przyprawiają nas takie superauta jak: Aston Martin DB9, V8 Vantage, V12 Vantage, Vanquish oraz Rapide.

Modele ASTON MARTIN

ASTON MARTIN - Wiadomości

Zagato i Aston Martin kolejny raz udowadniają swoją klasę
Brytyjski producent poszerzył współpracę z legendarnym studio projektowym Zagato. Owocem tego mariażu są dwa wyjątkowe i mocno limitowane modele: Speedster i Shooting Brake.

Nowy Aston Martin V8 Vantage. Mamy pierwsze zdjęcia
Codziennie w sieci znajdujemy dziesiątki szpiegowskich zdjęć, ale naprawdę mało które robią takie wrażenie jak ten samochód. Oto nowe wcielenie Astona Martina V8 Vantage, który wygląda jak wyciągnięty prosto z planu filmu "Spectre".

Aston Martin Valkyrie - kosmiczna technologia
Projektanci koncepcyjnych samochodów często wybiegają zbyt mocno w przyszłość, a potem inżynierowie i księgowi "uspokajają" projekty do potrzeb i norm rynkowych. Najnowszy hipersamochód marki Aston Martin przeczy tym zasadom i wygląda jak wyciągnięty z przyszłości.

Aston Martin z silnikiem Mercedesa. Koniec legendy?
Po raz pierwszy w historii brytyjskiej marki pod maskę trafi jednostka napędowa stworzona przez niemieckich inżynierów. Aston Martin DB11 jest dostępny z nowym silnikiem opracowanym przez AMG.

Aston Martin Valkyrie będzie miał ponad 1100 KM mocy!
Producenci supersamochodów prześcigają się w tworzeniu najmocniejszego auta. Ostatnio głos zabrał Aston Martin, który przygotował enigmatyczną maszynę o nazwie Valkyrie, która ma więcej koni mechanicznych niż kilogramów.