ASTON MARTIN

ASTON MARTIN

ASTON MARTIN
Czym byłaby dzisiejsza motoryzacja bez Brytyjczyków? Na pewno miejscem o wiele nudniejszym. Wielu producentów przepięknych, zapierających dech w piersiach supersamochodów pochodzi właśnie z Wysp Brytyjskich. Esencją stylu, luksusu i szybkiej jazdy jest oczywiście Aston Martin.
Pierwsze Astony Martiny zaczęły wyjeżdżać na drogi w 1914 roku. Od samego początku samochody Astona Martina brały udział w wyścigach i to brały udział z powodzeniem. Większość ludzi kojarzy markę z brawurowymi występami w filmach z Agentem 007. Pierwszym Astonem Bonda był kultowy Aston Martin DB5. Dzisiaj o szybsze bicie serca przyprawiają nas takie superauta jak: Aston Martin DB9, V8 Vantage, V12 Vantage, Vanquish oraz Rapide.

Modele ASTON MARTIN

ASTON MARTIN - Wiadomości

Steve McQueen w aucie Jamesa Bonda? Wielka firma wraca do Le Mans
Podczas tegorocznego salonu motoryzacyjnego w Genewie ogłoszono partnerstwo pomiędzy Astonem Martinem a firmą Tag Heuer. Legendarna marka wraca po latach do wyścigu 24h Le Mans.

Aston Martin Vantage - brytyjski styl, niemieckie serce
Praca nad następcą dla takiego modelu jak Aston Martin Vantage nie jest zadaniem łatwy. Poprzedni model wyglądał zjawiskowo i dostarczał niesamowitych wrażeń. Okazuje się, że nowa odsłona wcale nie jest gorsza.