ASTON MARTIN

ASTON MARTIN

ASTON MARTIN
Czym byłaby dzisiejsza motoryzacja bez Brytyjczyków? Na pewno miejscem o wiele nudniejszym. Wielu producentów przepięknych, zapierających dech w piersiach supersamochodów pochodzi właśnie z Wysp Brytyjskich. Esencją stylu, luksusu i szybkiej jazdy jest oczywiście Aston Martin.
Pierwsze Astony Martiny zaczęły wyjeżdżać na drogi w 1914 roku. Od samego początku samochody Astona Martina brały udział w wyścigach i to brały udział z powodzeniem. Większość ludzi kojarzy markę z brawurowymi występami w filmach z Agentem 007. Pierwszym Astonem Bonda był kultowy Aston Martin DB5. Dzisiaj o szybsze bicie serca przyprawiają nas takie superauta jak: Aston Martin DB9, V8 Vantage, V12 Vantage, Vanquish oraz Rapide.

Modele ASTON MARTIN

ASTON MARTIN - Wiadomości

Polski łącznik, czyli Polacy w Astonie Martinie. Bez nich James Bond jeździłby innym samochodem
Bez Polaków marka Aston Martin nie mogłaby istnieć, a James Bond pewnie musiałby zdać się na łaskę BMW, albo jeździć Bentleyem, jak w książkach Iana Fleminga. W poszukiwaniu polskich śladów w historii Astona wybrałem się w podróż po Wielkiej Brytanii za kierownicą modelu DB11 AMR.

Aston Martin DBX oficjalnie! Pierwszy SUV brytyjskiego producenta
Patrząć na SUV-a z logo Astona Martina można się śmiać, że "ostatni bastion padł". Jednak co by nie mówić, DBX wygląda obłędnie.

Opinie Moto.pl: Aston Martin DB11 - dziś każdy może być Jamesem Bondem
Aston Martin DB11, jak mało który pojazd przyciąga wzrok wszędzie, gdzie się pojawi. Ale nie zwraca uwagi tanim efekciarstwem. Ma styl i klasę, nieosiągalne dla wielu konkurentów.

Aston Martin DBS Superleggera - opinie Moto.pl. Barbarzyńca w garniturze Richarda Jewelsa
Niewiele aut kryje w sobie dwa tak skrajnie odmienne charaktery. Aston Martin DBS Superleggera fascynuje, zaskakuje, a czasem wręcz przeraża.