ALFA ROMEO Giulietta Hatchback I (2010 - 2014)

ALFA ROMEO Giulietta Hatchback I

Generacja była produkowana od 2010 do 2014 roku. ALFA ROMEO Giulietta Hatchback I to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 77 do 173 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji ALFA ROMEO Giulietta Hatchback I wynosi od 105 do 235 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 185 do 242 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 6,8 do 11,3 s. Silnik ALFA ROMEO Giulietta Hatchback I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1368 do 1956 cm3. Na każdy cylinder w silniku ALFA ROMEO Giulietta Hatchback I przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy ALFA ROMEO Giulietta Hatchback I osiąga moment obrotowy od 206 do 320 Nm. ALFA ROMEO Giulietta Hatchback I posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ ALFA ROMEO Giulietta Hatchback I to benzyna, benzyna/gaz lub diesel.

Średnie spalanie ALFA ROMEO Giulietta Hatchback I w zależności od wersji silnika, waha się od 4,4 do 7,6 l na 100km. Warto nadmienić, że ALFA ROMEO Giulietta Hatchback I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4351 mm długości, 1798 mm szerokości, 1465 mm wysokości.

Opinie o ALFA ROMEO Giulietta Hatchback I

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników ALFA ROMEO Giulietta Hatchback I

Zdjęcia ALFA ROMEO Giulietta Hatchback I

ALFA ROMEO Giulietta - Wiadomości

Alfa Romeo Giulietta pożegna się z nami w tym roku. Jej miejsce zajmie SUV Tonale
Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku pożegnamy jeden z najbardziej oryginalnych samochodów kompaktowych. Giulietta zniknie z oferty, a na jej miejsce Alfa Romeo nie wprowadzi bezpośredniego następcy.

Kupujemy używane: VW Golf VI GTI vs. Alfa Romeo Giulietta QV. Którego hot hatcha wybrać?
Przeciętne wersje obecnych na rynku kompaktów nie wzbudzają większych emocji. Szybsze bicie serca pojawia się dopiero w kontakcie z mocniejszymi odmianami silnikowymi. Sprawdźmy, jak po latach sprawuje się Volkswagen Golf VI GTI i Alfa Romeo Giulietta z koniczyną w logo.