ALFA ROMEO

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO
Włoska marka, Alfa Romeo to jedna z legend motoryzacji. Historia Alfy sięga roku 1910 i obfituje w całą masę świetnych samochodów, które zapisały się złotymi zgłoskami w historii motoryzacji i doczekały się statusu kultowych. Alfa ma również bardzo piękną kartę w motorsporcie. Choć złośliwi lubią im wypominać częste usterki, awarie i wspominać o „środowisku naturalnym”, czyli warsztacie, to popularne powiedzenie głosi, że nie można nazwać się miłośnikiem samochodów, jeżeli nie miało się choć jednej Alfy Romeo.
Od 1985 roku Alfa Romeo dołączyła do wielkiej rodziny włoskiego molocha – stała się częścią koncernu Fiat. Aktualnie w salonie znajdziemy trzy samochody: miejską Alfę Romeo MiTo, większą Alfę Romeo Giuliettę oraz przepiękny model 4C. Gorącym towarem na rynku wtórnym wciąż są Alfy Romeo Brera, 146, 156, czy 159.

Modele ALFA ROMEO

ALFA ROMEO - Wiadomości

Alfa Romeo MiTo - to koniec stylowego malucha. W 2019 r. zostanie wycofany z oferty
O prawdopodobnym końcu Alfy Romeo MiTo informowaliśmy już jakiś czas temu, ale teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie. Mała Alfa Romeo zniknie z oferty włoskiej marki już w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Nowy supersamochód od Alfa Romeo. 800 KM pod maską
Zagraniczne źródła donoszą o pracach nad zupełnie nowym modelem Alfa Romeo, który zastąpi model 8C. Dzięki osiągom, bez kompleksów nawiąże rywalizację z Ferrari.

"Turnus Sierpniowych Wyprzedaży" w salonach Fiata, Jeepa, Alfy Romeo i Abartha
Po bardzo udanej akcji promocyjnej "Noc Cudów" FCA Poland oferuje kolejną niestandardową akcją promocyjną. "Turnus Sierpniowych Wyprzedaży" to oferta skierowana do Klientów indywidulanych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

"Goodwood Festival of Speed" 2018 - spójrzcie na stoisko Alfa Romeo!
W angielskim hrabstwie West Sussex rusza "Goodwood Festival of Speed", jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w tym roku. Na stoisku marki Alfa Romeo zobaczymy kilka wyjątkowych klasyków i specjalnych modeli.

Alfa Romeo 4C - sportowa Alfa Romeo kończy karierę
Alfa Romeo 4C to sportowe coupe, które miało konkurować z Porsche 718 Boxster/Cayman. Niestety nieduże zainteresowanie tym modelem sprawiło, że włoska marka zadecydowała o zakończeniu produkcji.