ALFA ROMEO

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO
Włoska marka, Alfa Romeo to jedna z legend motoryzacji. Historia Alfy sięga roku 1910 i obfituje w całą masę świetnych samochodów, które zapisały się złotymi zgłoskami w historii motoryzacji i doczekały się statusu kultowych. Alfa ma również bardzo piękną kartę w motorsporcie. Choć złośliwi lubią im wypominać częste usterki, awarie i wspominać o „środowisku naturalnym”, czyli warsztacie, to popularne powiedzenie głosi, że nie można nazwać się miłośnikiem samochodów, jeżeli nie miało się choć jednej Alfy Romeo.
Od 1985 roku Alfa Romeo dołączyła do wielkiej rodziny włoskiego molocha – stała się częścią koncernu Fiat. Aktualnie w salonie znajdziemy trzy samochody: miejską Alfę Romeo MiTo, większą Alfę Romeo Giuliettę oraz przepiękny model 4C. Gorącym towarem na rynku wtórnym wciąż są Alfy Romeo Brera, 146, 156, czy 159.

Modele ALFA ROMEO

ALFA ROMEO - Wiadomości

Kolejny SUV Alfy Romeo w drodze
Alfa Romeo szuka sposobów na zwiększenie udziału w rynku. Dlatego inżynierowie pracują nad kolejnym, dużym SUV-em. W sieci pojawiły się już pierwsze wizualizacje nowego modelu, a w kuluarach mówi się już o szczegółach.

Alfa Romeo Giulia, Stelvio i Giulietta B-Tech - cennik. Alfa wprowadza specjalną serię modeli
Włoska marka wzbogaca swoją gamę modelową o specjalną wersję wyposażenia B-Tech. Wybrane modele mają teraz nowe detale wykończenia, specjalne wzory obręczy kół i bogate wyposażenie zwiększające komfort i bezpieczeństwo. Ile kosztują w Polsce?

Alfa Romeo MiTo - to koniec stylowego malucha. W 2019 r. zostanie wycofany z oferty
O prawdopodobnym końcu Alfy Romeo MiTo informowaliśmy już jakiś czas temu, ale teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie. Mała Alfa Romeo zniknie z oferty włoskiej marki już w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Nowy supersamochód od Alfa Romeo. 800 KM pod maską
Zagraniczne źródła donoszą o pracach nad zupełnie nowym modelem Alfa Romeo, który zastąpi model 8C. Dzięki osiągom, bez kompleksów nawiąże rywalizację z Ferrari.

"Turnus Sierpniowych Wyprzedaży" w salonach Fiata, Jeepa, Alfy Romeo i Abartha
Po bardzo udanej akcji promocyjnej "Noc Cudów" FCA Poland oferuje kolejną niestandardową akcją promocyjną. "Turnus Sierpniowych Wyprzedaży" to oferta skierowana do Klientów indywidulanych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.