ALFA ROMEO

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO
Włoska marka, Alfa Romeo to jedna z legend motoryzacji. Historia Alfy sięga roku 1910 i obfituje w całą masę świetnych samochodów, które zapisały się złotymi zgłoskami w historii motoryzacji i doczekały się statusu kultowych. Alfa ma również bardzo piękną kartę w motorsporcie. Choć złośliwi lubią im wypominać częste usterki, awarie i wspominać o „środowisku naturalnym”, czyli warsztacie, to popularne powiedzenie głosi, że nie można nazwać się miłośnikiem samochodów, jeżeli nie miało się choć jednej Alfy Romeo.
Od 1985 roku Alfa Romeo dołączyła do wielkiej rodziny włoskiego molocha – stała się częścią koncernu Fiat. Aktualnie w salonie znajdziemy trzy samochody: miejską Alfę Romeo MiTo, większą Alfę Romeo Giuliettę oraz przepiękny model 4C. Gorącym towarem na rynku wtórnym wciąż są Alfy Romeo Brera, 146, 156, czy 159.

Modele ALFA ROMEO

ALFA ROMEO - Wiadomości

Już dzisiaj "Noc Cudów" w salonach marek Alfa Romeo, Fiat, Jeep i Abarth. Rabaty do 100 tys. zł
"Noc Cudów" to akcja, którą koncern FCA wprowadza niemal co roku. To doskonała okazja, by kupić nowe samochody z upustem nawet stu tysięcy złotych. Na jakie modele klienci dostaną rabaty?

Alfa Romeo, Abarth i Jeep na Torze Modlin. Sprawdzamy możliwości nietypowych modeli
Tor Modlin nie należy do najszybszych w Polsce, ale jest bardzo techniczny. Pozwala też sprawdzić auta poza asfaltem. Za kierownicą Alfy Romeo, Jeepa i Abartha mieliśmy okazję się o tym przekonać.

Genewa 2019 - Alfa Romeo Tonale - jeden z najpiękniejszych SUV-ów targów
Alfa Romeo Tonale to zdecydowanie jedno z największych pozytywnych zaskoczeń targów. Alfa pokazała koncept nowego SUV-a o napędzie hybrydowym. Auto już niedługo ma wejść do produkcji.

Genewa 2019 - Alfa Romeo Giulia i Stelvio w wersji Racing Edition
Alfa Romeo będzie się w tym roku ścigać w Formule 1. Z tej okazji dwa topowe modele włoskiej marki doczekały się specjalnej edycji Racing Edition.