ALFA ROMEO

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO
Włoska marka, Alfa Romeo to jedna z legend motoryzacji. Historia Alfy sięga roku 1910 i obfituje w całą masę świetnych samochodów, które zapisały się złotymi zgłoskami w historii motoryzacji i doczekały się statusu kultowych. Alfa ma również bardzo piękną kartę w motorsporcie. Choć złośliwi lubią im wypominać częste usterki, awarie i wspominać o „środowisku naturalnym”, czyli warsztacie, to popularne powiedzenie głosi, że nie można nazwać się miłośnikiem samochodów, jeżeli nie miało się choć jednej Alfy Romeo.
Od 1985 roku Alfa Romeo dołączyła do wielkiej rodziny włoskiego molocha – stała się częścią koncernu Fiat. Aktualnie w salonie znajdziemy trzy samochody: miejską Alfę Romeo MiTo, większą Alfę Romeo Giuliettę oraz przepiękny model 4C. Gorącym towarem na rynku wtórnym wciąż są Alfy Romeo Brera, 146, 156, czy 159.

Modele ALFA ROMEO

ALFA ROMEO - Wiadomości

Kupujemy używane: Alfa Romeo 159 kontra Saab 9-3. Nieoczywisty wybór w segmencie D
Mimo zmieniających się trendów sprzedażowych wśród aut nowych, na rynku wtórnym wciąż ogromnym zainteresowaniem cieszy się klasa średnia. Zdecydowana większość kierowców kieruje swoje zainteresowanie w stronę modeli niemieckich, czy japońskich producentów. Zapominają jednak o pozostających nieco w ich cieniu innych propozycjach, oferujących dobre właściwości jezdne i niebanalną stylizację. Wśród nich wymienić możemy Alfę Romeo 159 i Saaba 9-3.

Alfa Romeo Tonale w produkcyjnej wersji? Nowy SUV na pierwszych zdjęciach
Alfa Romeo Tonale ma być nowym SUV-em włoskiej marki, który w ofercie wpisze się pod model Stelvio i rzuci wyzwanie innym podwyższonym kompaktom klasy premium. W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia.

Kupujemy używane: Alfa Romeo 159 - opinie. Co psuje się najczęściej, a na którą wersję najlepiej postawić?
&#x02022; Używane Alfa Romeo 159 - opinie, niezawodność, awaryjność, którą wersję wybrać?<br>&#x02022; Na rynku wtórnym wciąż ogromnym zainteresowaniem cieszy się klasa średnia. Jednym z ciekawszych wyborów pozostaje używana Alfa Romeo 159.

Alfa Romeo w Europie - wyraźne załamanie sprzedaży. Lepszymi wynikami cieszy się nawet Lancia
Alfa Romeo wróciła do gry o najwyższe cele modelem Giulia, a swoje aspiracje potwierdziła SUV-em Stelvio. Okazuje się jednak, że dość szybko przyszło załamanie sprzedaży włoskiej marki premium. Rok do roku sprzedaż spadła aż o 41,6 proc.

Już dzisiaj "Noc Cudów" w salonach marek Alfa Romeo, Fiat, Jeep i Abarth. Rabaty do 100 tys. zł
"Noc Cudów" to akcja, którą koncern FCA wprowadza niemal co roku. To doskonała okazja, by kupić nowe samochody z upustem nawet stu tysięcy złotych. Na jakie modele klienci dostaną rabaty?